Şahin Tepesi 3. bölüm izle - Şahin Tepesi son bölüm tek parça izle, Şahin Tepesi ATV izle

Şahin Tepesi 3. bölüm izle - Şahin Tepesi son bölüm tek parça izle, Şahin Tepesi ATV izle. Mete'nin tehdidiyle O'nun gerçek yüzünü gören Deniz, yeni bir yükün altına girmiştir. Şahin Tepesi 3. bölüm izle, Şahin Tepesi son bölüm tek parça izle, Şahin Tepesi ATV izle bilgilerini sizler için derledik.

Şahin Tepesi 3. bölüm izle - Şahin Tepesi son bölüm tek parça izle, Şahin Tepesi ATV izle
Son Güncelleme: 7 Aralık 2018 Cuma 13:22
7 Aralık 2018 Cuma 13:12

Şahin Tepesi 3. bölüm izle - Şahin Tepesi son bölüm tek parça izle, Şahin Tepesi ATV izle. Mete'nin tehdidiyle O'nun gerçek yüzünü gören Deniz, yeni bir yükün altına girmiştir. Şahin Tepesi 3. bölüm izle - Şahin Tepesi son bölüm tek parça izle, Şahin Tepesi ATV izle bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz. Cem yüzünden büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Melek'e Nilüfer'den gelecek destek onu tekrar motive eder. İzleyiciler bu özeti okuyunca Şahin Tepesi 3. bölüm izle - Şahin Tepesi son bölüm tek parça izle, Şahin Tepesi ATV izle gibi bilgileri daha çok merak ediyor. İşte Şahin Tepesi 3. bölüm izle - Şahin Tepesi son bölüm tek parça izle, Şahin Tepesi ATV izle bilgileri...

Yönetmen koltuğunda Hilal Saral'ın oturduğu ve Ay Yapım kalitesiyle seyircisini ağırlayacak Şahin Tepesi adlı yapımın senaryosunu ise Melek Gençoğlu kaleme alacak. Peki, oyuncu kadrosunda Boran Kuzum, Mustafa Mert Koç, Aybüke Pusat gibi yetenekli genç oyuncular yer alıyor.

Şahin Tepesi 3. bölüm 1. fragman

Tehlikeli oyun!

Mete'nin tehdidiyle O'nun gerçek yüzünü gören Deniz, yeni bir yükün altına girmiştir. Cem yüzünden büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Melek'e Nilüfer'den gelecek destek onu tekrar motive eder. Tuna'nın, bu desteğin asıl kaynağını öğrenmesiyle yaptığı hamle, Melek'in yine zor anlar yaşamasına neden olur. Melek'in babasının eski kitapları arasında bulduğu bilgi, yeni bir umut kapısı açacaktır. Ezgi'nin intihar teşebbüsünden sonra Efe kendini suçlu hissetmektedir ama Tuna'nın öne süreceği koz, Ezgi'yi Efe'den uzaklaştırır. 

Şahin Tepesi 3. bölüm 2. fragman

Bu konuda rahatlayan Tuna, diğer taraftan birbirlerine yakınlaşmaya başlayan Efe ve Verda'dan henüz haberdar değildir. 

Şahin Tepesi 3. bölüm 3. fragman

Annesine kendisini affettirmeye çalışan Cem, Ayça'dan gelecek haberle yeniden dağılır. Cem'in yardımına sırdaşı Deniz yetişir. 

Şahin Tepesi 3. bölüm 4. fragman

Mete'nin baskılarıyla darmadağın olan Deniz ise ona yardım edebilecek kişinin Cem olduğunu düşünür. Deniz ve Cem'in Mete'ye oynayacağı oyun daha büyük bir tehlikenin habercisi olacaktır.Şahin Tepesi 3. bölüm izle

Şahin Tepesi 3. bölüm izle - Şahin Tepesi son bölüm tek parça izle, Şahin Tepesi ATV izle

Şahin Tepesi konusu ne ve oyuncuları kim? 

Şahin Tepesi konusu ne? 

"İnsan bir seçim yapar, keşke olmasaydı der..."
Birbirlerinin hayatından çalan iki kadının hak ve güç savaşı... Bu savaşın ortasında kalan iki gencin aşkları için verdikleri mücadele… Bir ölümün ardındaki büyük sır...
Birlikte büyüdüğü Tuna'nın (Zerrin Tekindor) oyununa gelen Melek (Ebru Özkan), işlemediği bir kabahat yüzünden babası tarafından evden kovulmuş ve mirastan mahrum edilmiştir. Yıllar sonra babasının cenaze törenine katılmak için döndüğünde iki yetişkin çocuğu olan dul bir kadındır. Gençlik aşkı Demir (Murat Aygen) ise Tuna'yla evlenmiş onların da iki çocukları olmuştur.
Babasının vasiyeti, iki çocuğuyla borç harç içinde hayat mücadelesi veren Melek için ne kadar şaşırtıcı ise, Tuna için o kadar büyük sürpriz olur. Babasının affettiği Melek de artık, mirasta hak sahibidir.
Kocasına saplantılı bir şekilde aşık olan Tuna, hem Demir'i, hem sahip olduğu serveti kaybetme endişesi yaşarken, en çok Melek'in babasının ölümünün ardındaki sırrı öğrenmesinden korkmaktadır.
Geçmişteki acı ve pişmanlıklarıyla kavrulan iki kadının kıyasıya mücadelesi, çocukları Verda (Aybüke Pusat) ve Efe'nin (Boran Kuzum) aşklarına en büyük engeldir.

Şahin Tepesi oyuncuları kim? 

Tuna Akdora - Zerrin Tekindor 

40'lı yaşlarda başarılı, hırslı, kozmetik sektöründe çok önemli bir holdingin sahibi, otoriter iş kadını. Anne babasını küçük yaşta kaybetmiş, Mithat Şahin tarafından büyütülmüş. Çocuklarına karşı aşırı korumacı, ailesini bir arada tutabilmek için yapamayacağı şey yok. İktidar ve güce tutkun.
Tuna Akdora Zerrin Tekindor kimdir
En büyük zaafı hala deli gibi sevdiği kocası Demir. Zamanında köşkten kovulmasına neden olduğu ve Demir'le olan ilişkisinden dolayı hep kıskandığı Melek'in geri gelmesiyle, kontrolü elinden yitirdiğini hisseder. Ama düzeninin bozulmasına izin vermemeye kararlıdır.

Melek Özden - Ebru Özkan

40'lı yaşlarda. Babası tarafından ret edildikten sonra hep hayat mücadelesi vermiş, ama ayakta kalmayı başarmış. Sessiz sakin görünümünün altında isyankar bir ruha sahip, azimli, çalışkan ve en az babası kadar inatçı bir kadın.
Melek özden ebru özkan kimdir
Hayat onu çok zorlasa da o yorgunluk nedir bilmiyor, gözünü kırpmadan yeni bir mücadeleye girmekten çekinmiyor.

Demir Akdora - Murat Aygen 

40'lı yaşlarda. Anne ve babasını kaybetmiş, Mithat Şahin'in bursuyla okumuş, sonrasında onun şirketinde kendini ispatlamış. Yakışıklı, başarılı ve karizmatik iş adamı. Yıllar önce Melek'le evlenme planları yaparken onun evden uzaklaştırılmasından sonra Tuna'nın ilgisine karşı koyamayıp evlenmiş.
Demir Akdora murat aygen kimdir
Tuna'nın başarılı iş hayatını, mükemmel anneliğini hep takdir etmiş, saygı duymuş ama aşık olmamış. Şimdiye dek bir kez aşık olmuş, o da Melek'e... Aldatıldığını düşünerek aşkını kalbine gömmüş ama Melek'in geri gelmesiyle açılan defterler hayatını alt üst edecek.

Verda Özden - Aybüke Pusat 

Melek'in 23 yaşındaki kimya mühendisliği son sınıf öğrencisi, aktivist kızı. İlk bakışta dikkat çeken bir güzelliği var ama güzelliğini ön plana çıkarmaktan kaçınıyor. Özgüvenli, başarılı, hayata karşı dik durmaya çalışan, kimseye müdana etmeyen bir kız. Asiliğini ve inatçılığını annesinden almış.
Verde Özden Aybüke Pusat kimdir
Babasının ölümünü olgunlukla karşılamış, annesine destek olmuş ve olmaya devam ediyor. Efe'ye duyduğu aşkla, kadınlığını ve aşkı için neleri göze alabileceğini keşfedecek.

Cem Özden - Mustafa Mert Koç 

Melek'in 21 yaşındaki oğlu. Babasının ölümüyle güven problemi yaşamaya başlamış. İyi niyetli olmasına rağmen, çabuk parlayan, önce konuşup, sonra düşünen, patavatsız, atılgan, başkalarına göre sorumsuz, ama yine de sevimli, sevecen esprili bir genç.
Cem özden mustafa mert koç
Başarıya odaklanmak yerine, başarısızlığını kompleks haline getirmiş. İşler yolunda gittiğinde kendini tanrı gibi görüyor, tersi olduğunda öfkelenip ezik hissediyor. En büyük arzusu kendini kanıtlamak ama bunun için daha öğrenmesi gereken çok şey var.

Efe Akdora - Bora Kuzum 

Tuna'yla Demir'in 24 yaşındaki yakışıklı oğlu, annesinin göz bebeği, holdingin gelecekteki veliahtı. İşletme mezunu. Ailesinden aldığı gücü hayatın her alanında kullanırken dışarıdan ne kadar kibirli göründüğünün farkında bile değil.
Efe Akdora Bora Kuzum kimdir
Kimseye bağlanmamakla övünürken, Verda'ya aşık olacak. Onun aşkıyla terbiye olacak ama aşkına sahip çıkmak düşündüğü kadar kolay olmayacak.

 

 

Yorumlar