The Protector Çağatay Ulusoy (Hakan Leyla) Ayça Ayşin Turan sevişme sahnesi sansürsüz izle

Protector adlı Netflix dizisinin ilk bölümüne Protector Çağatay Ulusoy (Hakan Leyla) Ayça Ayşin Turan'ın sevişme sahnesi damga vuracak. İşte Protector Çağatay Ulusoy (Hakan Leyla) Ayça Ayşin Turan sevişme sahnesi sansürsüz izle ile ilgili bilgiler...

The Protector Çağatay Ulusoy (Hakan Leyla) Ayça Ayşin Turan sevişme sahnesi sansürsüz izle
Son Güncelleme: 15 Aralık 2018 Cumartesi 17:16
15 Aralık 2018 Cumartesi 17:16

Protector Çağatay Ulusoy (Hakan Leyla) Ayça Ayşin Turan sevişme sahnesi sansürsüz izle ile ilgili bilgiler Çağatay Ulusoy ve Ayça Ayşin Turan'ın gala gecesinde sevişmeleriyle ilgili açıklama yapmasıyla gündeme geldi. AzOnceOldu ekibi olarak Protector Çağatay Ulusoy (Hakan Leyla) Ayça Ayşin Turan sevişme sahnesi sansürsüz izle ile ilgili detayları sizler için paylaştık. 

Protector Çağatay Ulusoy (Hakan Leyla) Ayça Ayşin Turan sevişme sahnesi sansürsüz izleProtector Çağatay Ulusoy Ayça Ayşin Turan sevişme sahnesi izle


 

 

Çağatay Ulusoy'la olan sevişme sahneleri için konuştu: Hiç zorlanmadım!

Türkiye'nin ilk Netflix dizisi Hakan: Muhafız'ın (The Protector) başrol oyuncusu Ayça Ayşin Turan'dan itiraf geldi.

Ünlülerin akın ettiği galaya başrol oyuncusu Çağatay Ulusoy, yakın arkadaşı Kıvanç Tatlıtuğ ile katıldı. Kırmızı halıda boy gösteren ünlü isimler şıklıklarıyla da dikkat çekti. 14 Aralık Cuma günü yayına girecek olan dizinin başrol oyuncularından Ayça Ayşin Turan ise, Çağatay Ulusoy'la olan sevişme sahneleri hakkında açıklamalarda bulundu.

Güzel oyuncu Turan, kırmızı halıda bekleyen muhabirlerin kendisine sevişme sahnesini sorması üzerine, bu konuda bir kompleksinin olmadığını net bir şekilde gösterdi.

90 ülkede yayınlanmaya başlayacak olan dizinin yıldızı, Çağatay Ulusoy'la olan ateşli sevişme sahnesi hakkında, "Biz profesyonel insanlarız işimizi yaptık” diyerek dizide hiç zorlanmadığını ve çok rahat olduğunu dile getirdi.

Heyecanlı halleri ile de dikkatlerden kaçmayan Ayça Ayşin Turan, “Biz elimizden geleni yaptık gerisi seyircide” şeklinde konuştu.

 

 

Yorumlar