Orkun Kökçü kimdir, kaç yaşında, hangi mevkide oynuyor?

Orkun Kökçü kimdir, kaç yaşında, hangi mevkide oynuyor? Bir dönem Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin transfer gündeminde olan gurbetçi futbolcu sözleşmesini uzattı. Peki Orkun Kökçü kimdir, kaç yaşında, hangi mevkide oynuyor?

Orkun Kökçü kimdir, kaç yaşında, hangi mevkide oynuyor?
Son Güncelleme: 12 Mart 2019 Salı 19:35
12 Mart 2019 Salı 19:26

Orkun Kökçü kimdir, kaç yaşında, hangi mevkide oynuyor? Bir dönem Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin transfer gündeminde olan gurbetçi futbolcu sözleşmesini uzattı. Peki Orkun Kökçü kimdir, kaç yaşında, hangi mevkide oynuyor? sorularınızın yanıtları haberimizde.

Transfer döneminde Türk takımlarının yakın markazında bulunan genç futbolcu Orkun Kökçü kimdir merak konusu oldu. Hollandanın güçlü ekiplerinden Feyenoord'da forma giyen Orkun Kökçü hangi mevkide oynuyor? Hollanda ekibi Feyenoord, 18 yaşındaki orta saha oyuncusu Orkun Kökçü'nün sözleşmesini 2023'e kadar uzattı. Feyenoord Kulübü, Hollanda doğumlu Türk futbolcu Orkun Kökçü'nün 2020'de bitecek sözleşmesinin 2023'e kadar uzatıldığını duyurdu. Hollanda Milli Takımı'nın alt yaş kategorilerinde de görev alan genç futbolcu, bu sezon Feyenoord'un A takımıyla 7 maça çıktı ve 3 gol attı.

Yorumlar