Oğuzhan Koç - Takdir-i İlahi dinle, indir, sözleri

Oğuzhan Koç - Takdir-i İlahi dinle, indir, sözleri ünlü şarkıcının Takdir-i İlahi adlı şarkısına çektiği klibin yayınlanması sonrası merak konusu oldu. Oğuzhan Koç - Takdir-i İlahi dinle, indir, sözleri haberimizde mevcut.

Oğuzhan Koç - Takdir-i İlahi dinle, indir, sözleri
Son Güncelleme: 13 Temmuz 2018 Cuma 14:48
13 Temmuz 2018 Cuma 14:36

Oğuzhan Koç - Takdir-i İlahi dinle, indir, sözleri  Oğuzhan Koç'un, DMC etiketiyle yayınlanan "Takdir-i İlahi" isimli tekli çalışması, video klibinin yayınlanmasıyla birlikte merak konusu oldu. Oğuzhan Koç - Takdir-i İlahi dinle, indir, sözleri bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz. Ünlü şarkıcı single albümü ile yeniden sevenleriyle buluştu. İşte Oğuzhan Koç - Takdir-i İlahi dinle, indir, sözleri bilgileri.

Oğuzhan Koç - Takdir-i İlahi dinle

Oğuzhan Koç - Takdir-i İlahi indir

Oğuzhan Koç'un Takdir-i İlahi adlı şarkısını indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

(TIKLAYINIZ)

"Takdir-i İlahi" şarkı sözleri

Dinleme onu bunu,
Dur, her şey oluruna varsın ah
Eğdi şu boynunu
Kalbim oyununa geldi vah

İste bu can senin olsun
Hiç yalan yok,herşey sahi
Bırak tecelli bulsun artık
Takdir-i ilahi

Düşmem, düşmem
Ben yine peşinden
Yok düşmem
Geçse de içimden
Bir görsen kalbimi içerden
Ah atıyor hem de ne atıyor

Oğuzhan Koç kimdir?

Oğuzhan Koç, 13 Mayıs 1985 tarihinde Erzincan, Refahiye’de Bahattin ve Kıymet Koç çiftinin ikinci erkek çocukları olarak doğmuştur. 13 Mart 1992 tarihinde yaşanan Erzincan depreminin ardından ailesiyle Bursa'ya taşındı. Müzik eğitimi veren özel bir koronun (Ali Cengiz Çelenk Korosu) giriş sınavlarına katıldı ve kazandı.

8 yaşında Bursa Devlet konservatuvarı hocalarından müzik eğitimi almaya başladı, 16 yaşına kadar devam etti. İlkokulun ardından Gazi Anadolu Lisesi'ne girdi, ortaokul ve lise hayatına orada devam etti. Henüz lisede olmasına rağmen grubuyla üniversite şenliklerinde konserler verdi. Ortaokul ve lisede amatör olarak tiyatro ile ilgilendi. Lisede sınıf arkadaşı oyuncu Eser Yenenler ile arkadaş oldu.

Bir yıl İzmir’de Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde okudu olmadı. 2005 yılında İstanbul’a geldi, Eser Yenenler’in yanına yerleşti. Grup kurdu çeşitli yerlerde müzik yaptı, şarkı söyledi. İstanbul Üniversitesi Antropoloji Bölümünde okumaktadır.

2007 yılı ağustosunda BKM Atölye Oyuncuları arasına katıldı. 2009 yılında Yılmaz Erdoğan'ın yönetmenliğini yaptığı Neşeli Hayat filminde oynadı. “Çok Güzel Hareketler Bunlar” komedi programında oynadı. Oğuzhan Koç, “Çok Güzel Hareketler Bunlar” isimli komedi programında sergilediği oyunculuk performansına müzik yeteneğini de ekleyerek kısa sürede adından sıkça söz ettirmeyi başardı.

Oğuzhan Koç, şarkıcı Ferhat Göçer'e söz ve müziği kendisine ait olan "Gül ki Sevgilim" adlı şarkıyı vermiştir. 2009 yılındaki Gülben Ergen'in "Uzun Yol Şarkıları" albümündeki “Giden Günlerim Oldu” şarkısı da Oğuzhan Koç’a aittir.

Oğuzhan Koç, Star TV'de 2013 Mayıs ayında Eser Yenenler ve İbrahim Büyükak ile beraber 3+1 isimli gece şovuna başladı. Proğramı Acun Ilıcalı'nın satın almasıyla 5 Ekim 2013 tarihinden itibaren “3 Adam” adıyla devam etmektedir.

Oğuzhan Koç, Zeynep Koçak ile birliktedir. 8 senelik beraberlikten sonra 2015 yılında ayrıldılar.

İlk bölümü 31 Mart 2016 tarihinde yayınlanacak olan "O Ses Çocuklar" programında jüri üyeliğini; Burak Kut ve Hadise Açıkgöz ile birlikte yapacaktır. Sunuculuğunu ise Jess Molho üstlenecek.

Yorumlar