Nur Ertürk kimdir? Nur Ertürk nereli kaç yaşında? Nur Ertürk instagram adresi

Nur Ertürk kimdir? Nur Ertürk nereli kaç yaşında? Nur Ertürk instagram adresi ile ilgili bilgiler haberimizde. Nur Ertürk kaç kilo verdi? sorusu ise sosyal medyada çok merak edildi.

Nur Ertürk kimdir? Nur Ertürk nereli kaç yaşında? Nur Ertürk instagram adresi
Son Güncelleme: 23 Ağustos 2019 Cuma 12:01
11 Şubat 2019 Pazartesi 10:09

Nur Ertürk kimdir? Nur Ertürk nereli kaç yaşında? Nur Ertürk instagram adresi ile ilgili bilgiler Kanal D 2. Sayfa adlı magazin programına konuk olmasıyla gündeme geldi. İşte Nur Ertürk ile ilgili bilgiler...

Nur Ertürk kimdir?

9 çocuklu bir ailenin en küçüğü olan Nur Ertürk, 1968 tarihinde dünyaya geldi. Çocukluğu İstanbul Maltepe’de geçti. Ankara Gazi Üniversitesi’ni kazandı ancak ailesi şehir dışında okumasını istemediği için gidemedi. Ömer Şan ve Bilge Şan’dan müzik eğitimi aldıktan sonra Nur Ertürk, “İlvanlım” türküsüyle kariyerine adım attı. Müzik kariyerinin yanı sıra sunuculukta da kendisini deneyimleyen Nur Ertürk, kendi ismini taşıyan bir program sundu. 1992 yılında bir iş adamıyla nikah masasına oturan sanatçının Mert Can adında bir oğlu var.

Müzik hayatına ara verdikten sonra sahnelere geri dönen Nur Ertürk, verdiği kilolar ve katıldığı programlarla gündeme gelmeye devam ediyor. Fazla kilolarından kurtulan Nur Ertürk'ün sosyal medyadaki paylaşımları da dikkat çekiyor. Peki, Nur Ertürk kimdir?

Yorumlar