Muhteşem İkili dizisinin Mustafa Kerim Can'ı Kerem Bursin kimdir?

Muhteşem İkili dizisinin Mustafa Kerim Can'ı Kerem Bursin kimdir? Sorusu İstanbul'un en iyi komiserlerinin ortak bir düşmanlarına karşı birlikte savaşmalarını konu alan dizinin fragmanları sonrası merak konusu oldu İşte Muhteşem İkili dizisinin Mustafa Kerim Can'ı Kerem Bursin kimdir? Sorunun cevabı

Muhteşem İkili dizisinin Mustafa Kerim Can'ı Kerem Bursin kimdir?
Son Güncelleme: 23 Ağustos 2019 Cuma 11:57
17 Ekim 2018 Çarşamba 17:21

Muhteşem İkili dizisinin Mustafa Kerim Can'ı Kerem Bursin kimdir? Sorusu biri Anadolu diğeri Avrupa Yakasının en iddialı Organize Şube komiserleri Mert Barca ve Mustafa Kerim Can'ın yıllardır birbirlerinden uzk durmaya çalışsalar da bir operasyon için birlikte çalışmak zorunda kalmaları ve bu operasyonda ortak bir düman edindikleri için birlikte savaşmak zorunda kalmalarını konu alan dizinin yayın tarihinin yakınlaşması ile birlikte merak konusu oldu. Muhteşem İkili dizisinin Mustafa Kerim Can'ı Kerem Bursin kimdir? Sorusunun yanıtına haberimizden ulaşabilirsiniz. Merakla beklenen dizinin oyuncu kadrosunda ise İbrahim Çelikkol, Kerem Bürsin, Özge Gürel, Öykü Karayel, Engin Şenkan, Zafer Algöz, Eren Hacısalihoğlu, Bora Koçak, Sabahattin Yakut, Özbek Kaplan, Alper Baytekin, Gökay Müftüoğlu, Onur Ayçelik, Su Demirel, Fatih Odabaş, Erden Alkan, Alptekin Ertürk gibi usta isimler yer alıyor. işte Muhteşem İkili dizisinin Mustafa Kerim Can'ı Kerem Bursin kimdir? Sorusunun yanıtı...

Mustafa Kerim Can (Kerem Bürsin)

Mustafa Kerim Can, MKC olarak tanınan, Avrupa Yakası Organize Şube’nin en iyi polisi. Zenginliği ile tanınıyor ama bu zenginliğinin nerden geldiğini kimse bilmiyor. Huysuzluğu ve söylenmesi ile ünlü, bir de gözü karardığında delice bir güce kavuşmasıyla. Şıklığına önem veren, bakımlı bir adam. Her şeyi de kendisi kadar ciddiye alıyor. Boşandığı eski karısı Yağmur’a hala aşık. Oğlu Mehmet Kaan Can’a çok bağlı.

Muhteşem İkili dizisinin Mustafa Kerim Can'ı Kerem Bursin kimdir?

Kerem Bursin, 4 Haziran 1987 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Soyadının doğrusu Bürsin. Amerika'da (ü) olmadığı için (u) oluyor. Bir ablası vardır. 2000 yılında babasının işleri dolayısıyla önce İskoçya (Edinburg), Endonezya (Medan, Cakarta), Birleşik Arap Emirlikleri (Abu Dabi, Dubai), Türkiye (Ankara,İstanbul), Malezya (Kuala Lumpur), en sonunda da ABD (Teksas, Boston, Los Angeles) gibi ülkelerde yaşadı

2002 yılında on beş yaşındayken ABD'ye taşınıp Teksas'a yerleşti. Lise yıllarında arkadaşlarıyla bir Rock müzik grubu kurdu Teksas'ta birçok konser verdi. Liseyi Teksas'da bitirdikten sonra üniversite eğitimi için Boston'a taşındı ve Emerson College'da oyunculuk eğimi aldı. Üniversite bittikten sonra da Los Angeles'a taşındı oyunculuk yapmaya başladı. Her yıl yaz tatillerinde Türkiye'ye anneannesinin yanına geldi.

Carolyn Pickman ve Eric Morris'ten iki yıl oyunculuk eğitimi aldı. Kuzeninin düğünü için İstanbul'a geldiğinde Gaye Sökmen ile tanıştı ve Kerem Bursin, Gaye Sökmen Ajans'la anlaşarak Türkiye'de de oyunculuk yapmaya başladı.

2 Temmuz 2013 tarihinde başlayan "Güneşi Beklerken" adlı gençlik dizisinde Kerem Bursin, başrolleri Emre Kınay, Hande Doğandemir ile paylaştı.

2014 yılında yönetmeni Çağan Irmak olan "Unutursam Fısılda" isimli filmde Kerem Bursin, Hümeyra, Mehmet Günsür, Farah Zeynep Abdullah ve Işıl Yücesoy ile birlikte oynadı.

Ayrıca 2014 yılında "Şeref Meselesi" adlı dizide Şükrü Özyıldız ve Yasemin Allen ile başrolleri paylaştı.

Ocak 2015 yılında ise Mavi Jeans'ın, reklamlarında oynadı.

Filmleri

2006 - Rozar Man
2006 - Thursday
2007 - The Architec
2008 - Killian
2010 - Sharktopus
2010 - Kiss of Death
2013 - The Living Dead
2013 - Palace of the Damned
2013 - 2014 - Güneşi Beklerken (dizi)
2014 - Unutursam Fısılda (film)
2014 - Şeref Meselesi (dizi)

Yorumlar