Melis İşiten'in boyu ve kilosu kaç?Melis İşiten ne mezunu? Melis İşiten instagramdan neyi ifşa etti?

Geçtiğimiz aylarda 5 yıllık eşi Uraz Kaygılaroğlu'ndan boşandıktan sonra magazin gündeminde pek de dile gelmeyen Melis İşiten, bugün sosyal medyada yaptığı paylaşımla tekrardan gündeme oturdu. Peki Melis İşiten’in boyu ve kilosu kaç? Melis İşiten instagramdan neyi ifşa etti? Melis İşiten ne mezunu?

Melis İşiten'in boyu ve kilosu kaç?Melis İşiten ne mezunu? Melis İşiten instagramdan neyi ifşa etti?
Son Güncelleme: 7 Kasım 2019 Perşembe 16:42
7 Kasım 2019 Perşembe 15:24

Melis İşiten özel hayatıyla gündeme gelen bir isimdi. Uraz Kaygılaroğlu ile boşanma sürecinde gündemden düşmeyen Melis İşiten, instagramdan gelen ahlaksız taciz mesajlarına isyan etti. Peki Melis İşiten kimdir? Melis İşiten instagramdan neyi ifşa etti? Melis İşiten hakkındaki tüm merak edilenler detaylarıyla beraber haberimizde.

Melis İşiten biyografisini kendi hazırlayıp bizlerle paylaşmıştır. İşte o ifadeler…

Okan ile Yasemin'in kızı olarak 1989 yılının Haziran ayında dünyaya geldi bu kız çocuğu. İstanbul'da geçen ömrünün en sevdiği kısımları hep Kaş'ta geçti. O yüzdendir bu kız çocuğunun ''Kaş benim 2.evim'' demesi. Kendini bildi bileli sahneye olan merakından Üniversitede Tiyatro Bölümünü seçeceği zaten önüne geçilemez bir gerçekti. Üzerine oyuncu koçluğu yapmaya ve iyi bir anlatıcı olmak için eğitimlere gitmeye devam etti. Tanışmalarının üzerinden 3 ay geçtikten sonra 2014 yılında Uraz'la evlendi. Ardından 2016 yılında Ada'yı dünyaya getirip anne olan bu kadın yıllardır kadınlar hakkında konuşmaktan, yazmaktan bir an olsun çekinmedi. Gücü kuvveti olduğu sürece kadınlar için yazmaya, konuşmaya ve anlatmaya devam edecek.

Melis İşiten Kimdir? Melis İşiten’in boyu ve kilosu kaç? Hangi dizilerde rol aldı? Melis İşiten ne mezunu?

29 Haziran 1992 doğumlu 1.70 boy 53 kilo oyuncu Melis İşiten konservatuvar mezunudur. Bir süre tiyatro oyunlarında sahne almıştır. Ayrıca İpek Bilgin ile Oyuncu Koçu olarak çalışmalar gerçekleştirmiştir. Reaksiyon, Evli ve Öfkeli, Yedi Güzel Adam gibi dizilerde rol almıştır. Kendisi gibi oyuncu olan eşi Uraz Kaygılaroğlu ile de Yedi Güzel Adam dizi setinde tanışmıştır. Çift 2014 yılında Büyükada’daki Aya Nikola Otel’de düzenlenen sade bir tören ile evlenmişlerdir. 2016 yılının Kasım ayında Melis ve Uraz Kaygılaroğlu çiftinin bebekleri Ada dünyaya gelmiştir.

Melis İşiten instagramdan neyi ifşa etti?

Melis İşiten, sosyal medya hesabından kendisini rahatsız eden takipçileriyle ilgili paylaşımda bulundu. İşiten, mesaj yoluyla cinsel organını atan takipçilerini savcılığa şikayet edeceğini duyurdu.

Instagram hesabının hikaye kısmından "Haberiniz olsun diye söylüyorum. Cinsel olarak taciz edildiğim her mesajın sahibi savcılığa gidiyor. Haberiniz olsun yani. Eleştiri, linç, hakaret falan bunların hepsi canım ciğerim ama ben sizin cinsel organınızı görmek zorunda değilim. Bu bir sapıklık. İfşa etmiyorum diye sessiz kalıyorum sanmanızı istemem sevgili sapıklar! Bir şeyin önüne geçilecekse sosyal medyada, ilk bunun geçilecek" sözleriyle mesaj atanlara ateş püskürdü.

Yorumlar