Masumiyet ne zaman başlıyor? 2021 Masumiyet dizisi kadrosunda kimler var?

Masumiyet ne zaman başlıyor? FOX’un yeni sezon dizilerinden biri olan ve büyük bir merakla beklenen Masumiyet’in tanıtımı yayılandı. Gerçeklerin ardında iz bıraktığı hayatları ele alan Masumiyet dizisinin ne zaman başlayacağı şimdiden merak konusu. Peki, Masumiyet ne zaman başlıyor?

Masumiyet ne zaman başlıyor? 2021 Masumiyet dizisi kadrosunda kimler var?
Son Güncelleme: 15 Şubat 2021 Pazartesi 16:09
15 Şubat 2021 Pazartesi 16:02

Masumiyet ne zaman başlıyor? 2021 Masumiyet dizisi kadrosunda kimler var? Yapımını Gold Film, yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği ve yönetmen koltuğunda da Ömür Atay’ın oturduğu Masumiyet dizisi için geri sayım başladı. Öykü ve senaryosunu Sırma Yanık’ın kaleme aldığı “Masumiyet” dizisinin merakla beklenen ilk görüntüleri izleyenlerle buluştu.

Başrollerinde Hülya Avşar ile Mehmet Aslantuğ’un oynadığı Masumiyet dizisinin kadrosunda Deniz Çakır, Serkay Tütüncü, İlayda Alişan, Deniz Işın, Selen Uçer, Tolga Güleç, Neslihan Arslan, Asena Tuğal, Ertuğrul Postoğlu, Alayça Öztürk Gidişli, Kimya Gökçe Aytaç, Gizem Ergün, Asena Keskinci, Ozan Kaya Oktu, Adin Külçe, Almina Günaydın ve Rüçhan Çalışkur gibi isimlerde yer alıyor.

Masumiyet’in konusu nedir?

Evli ve iki çocuk annesi Bahar’ın (Deniz Çakır) hayatı, 19 yaşındaki kızının yanlış bir adama aşık olmasıyla değişir. Kızı Ela’nın (İlayda Alişan) ilk aşkı, yaşıtı bir üniversite öğrencisi değil babasının, başkasıyla evlenmek üzere olan 35 yaşındaki patronudur. Kızını bu yanlış ilişkiden kurtarmaya çalışan Bahar, ne yapsa da olacakların önüne geçemez. Bahar ve ailesinin hayatı, Ela’nın 19. yaş gününde sonsuza kadar değişir. 

Masumiyet ne zaman başlıyor?

Masumiyet dizisinin Mart ayı içerisinde FOX TV ekranlarında başlaması bekleniyor.

Masumiyet nerede çekiliyor?

Güçlü oyuncu kadrosuyla adından sıkça söz ettiren dizinin çekimleri geçtiğimiz gün İstanbul’da başladı.

Yorumlar