Mahsun Kırmızıgül Mucize 2 Aşk fragman izle

Mahsun Kırmızıgül’ün yazıp yönettiği Mucize 2 Aşk filminin fragmanı yayınlandı. Mucize 2 Aşk fragman izle. Mucize 2 Aşk ne zaman vizyona girecek? Mucize 2 Aşk filminden başrol oyuncuları kim oldu? Mucize 2 Aşk filminin konusu ne? sorularını sizler için araştırdık

Mahsun Kırmızıgül Mucize 2 Aşk fragman izle
Son Güncelleme: 7 Aralık 2018 Cuma 21:24
7 Aralık 2018 Cuma 20:43

Mucize Aşk filmiyle büyük beğeni toplayan Mahsun Kırmızıgül filmin ikinci serisinin fragmanı yayımlandı. Mahsun Kırmızıgül yazıp yönettiği Mucize 2 Aşk filminin fragmanı yayınlandı. Mucize 2 Aşk fragman izle. Mucize 2 Aşk ne zaman vizyona girecek? Mucize 2 Aşk filminden başrol oyuncuları kim oldu? Mucize 2 Aşk filminin konusu ne? sorularını sizler için araştırdık

Beyazperdenin en merakla beklenen yapımlarından olan, Mahsun Kırmızıgül’ün yazıp yönettiği, Boyut Film/ Murat Tokat’ın yapımcılığını üstlendiği Mucize 2/Aşk 1 Mart 2019’da izleyiciyle buluşacak. 60’lı yıllarda geçen filmde döneme ait nostaljik kostümler ve klasik arabalar kullanıldı. Yaşanmış gerçek bir hikayeden yola çıkılarak yazılan filmin çekimleri Foça, İzmir ve Kars’ta gerçekleştirildi. 7000 kostümün hazırlandığı film için 4000 metre kare dekor yapıldı ve 7500 yardımcı oyuncu kullanıldı.

Mucize 2 Aşk fragman tıkla izle

Mucize 2 Aşk filminin kadrosunda kimler var?

Mucize 2/Aşk’ta Mert Turak, Fikret Kuşkan, Biran Damla Yılmaz, Erdal Özyağcılar, Şenay Gürler, Sinan Çalışkanoğlu, Mahsun Kırmızıgül, Melis Sezen, Levent Sülün, Deniz Oral, Sera Tokdemir, Deniz Özerman, Meray Ülgen, Suna Selen, Erol Aksoy, Metin Yıldız, Nazmi Kırık, Zekeriya Karakaş, Hakan Can Kargidanoğlu, Dilek Denizdelen, Berivan Kahraman, Berna Sülün ve Ali Sürmeli, Erol Demiröz, Meral Çetinkaya, Ayda Aksel gibi isimler rol alıyor.

Mucize 2 Aşk filminin konusu ne?

Mucize 2/ Aşk Doğu’nun bir dağ köyünde yaşayan engelli Aziz ile görücü usulü evlenen Mızgin’in büyük dramını ve yaşama tutunma hikayesini anlatıyor. İlk filmi 4 milyon kişi tarafından izlenen Mucize filminin devamında Mızgin (Biran Damla Yılmaz) ve kocası Aziz (Mert Turak) ailelerine haber vermeden yaşadıkları köyü terk edip bilmedikleri bir dünyaya, batıya doğru yolculuğa çıkıyor. Kötülerin ve önyargılı insanların her yerde var olduğu dünyada sevgi ve bağlılıkla ayakta kalmaya çabalayan Aziz ve Mızgin, hayata tutunmayı, çalışmayı ve dostluğun önemini öğreniyor. Mucize 2/ Aşk filmi bu toprakların daha önce hiç görmediği farklı ve evrensel hikayesi ile adından çok söz ettirecek.

Mucize 2 Aşk filmi ne zaman vizyona girecek?

2015 yılında vizyona giren Mucize filmi, 32 ülkeye satılırken, sinema salonları, televizyon gösterimleri ve sosyal medyadaki izlenmeleri ile yaklaşık 600 milyon insana ulaştı. Mucize 2/ Aşk, 1 Mart 2019’da Avrupa, Avustralya, Türki Cumhuriyetler’de eşzamanlı vizyona girecek.

Yorumlar