Liam Vandiar kimdir? | Liam Vandiar Instagram | Liam Vandiar Aleyna Tilki ile aşk mı yaşıyor?

Liam Vandiar kimdir? | Liam Vandiar Instagram | Liam Vandiar Aleyna Tilki ile aşk mı yaşıyor? Dünyaca ünlü Güney Afrikalı manken Liam Vandiar'ın Aleyna Tilki'nin Instagram paylaşımına yaptığı yorum magazin gündemine bomba gibi düştü. Liam Vandiar kimdir? | Liam Vandiar Instagram | Liam Vandiar yaşı

Liam Vandiar kimdir? | Liam Vandiar Instagram | Liam Vandiar Aleyna Tilki ile aşk mı yaşıyor?
Son Güncelleme: 6 Şubat 2019 Çarşamba 16:29
6 Şubat 2019 Çarşamba 15:59

Liam Vandiar kimdir? | Liam Vandiar Instagram | Liam Vandiar Aleyna Tilki ile aşk mı yaşıyor? Dünyaca ünlü Güney Afrikalı manken Liam Vandiar'ın Aleyna Tilki'nin Instagram paylaşımına yaptığı yorum magazin gündemine bomba gibi düştü. Liam Vandiar kimdir? | Liam Vandiar Instagram | Liam Vandiar yaşı kaç sorularının yanıtlarını sizler için araştırdım.

Liam Vandiar Aleyna Tilki ile aşk mı yaşıyor?

Genç popçu Aleyna Tilki, yakışıklıların yakın markajına girdi! Her yaptığıyla olay olan Aleyna Tilki, geçen aylarda dünyaca ünlü futbolcu David Beckham ile eşi Victoria Beckham'ın büyük oğlu Brooklyn Beckham'la Instagram'da takipleşerek gündem olmuştu.

Birbirlerinin fotoğraflarını beğeni yağmuruna tutan ikiliden Aleyna, "Brooklyn, çok iyi bir fotoğrafçı. Ona poz vermeyi isterim" diyerek de Beckham Ailesi'nin yakışıklı üyesine övgüler düzmüştü.

18 yaşındaki şarkıcı, şimdi de Güney Afrikalı model Liam Vandiar'ın radarına girdi.

Liam Vandiar kimdir?

Yaptığı şarkıları ve danslarıyla gündemden düşmeye Aleyna Tilki Dünyaca ünlü Güney Afrikalı manken Liam Vandiar’ın Instagram paylaşımına bıraktığı ateş emojisi ile bu kez gündeme geldi. Aleyna Tilki Liam Vandiar ile aşk mı yaşıyor? Aleyna Tilki Liam Vandiar ile sevgili mi? Soruları gündeme geldi. Konuyla ilgili ikili şimdilik sessizliğini koruyor. Emra Karaduman’la aşk yaşadığı iddia edilen Aleyna’nın sevgilisinden ayrıldığı da gelen diğer iddialar arasında.

Liam Vandiar Instagram hesabı

Dünyaca Ünlü model'in Instaram'da 20 bin takipçisi bulunuyor. 451 kişiyi takip ediyor. Liam Vandiar resmi Intsgaram hesabında @liamvandiar takma adını kullanıyor.

Liam Vandiar Instagram hesabı

Aleyna Tilki kimdir?

Aleyna Tilki (d. 28 Mart 2000, Konya), Türk şarkıcı. Ağustos 2016’da “Cevapsız Çınlama” single’ı ile Türkiye’de ses getiren bir çıkış yakalayarak tanındı.

Hayatı ve kariyeri

Aleyna Tilki, 28 Mart 2000’de Of, Trabzonlu bir anne ve Konyalı bir babanın çocuğu olarak Konya’da dünyaya geldi. Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasına katılmasıyla ilk kez televizyonlarda görüldü. Ağustos 2016’da Türk besteci ve aranjör Emrah Karaduman’ın “Cevapsız Çınlama” adlı single’ında vokal olarak yer aldı. Single’ın YouTube’da yayınlanan klibi 2016’da Türkiye’de en çok izlenen video klip oldu ve bir yıl içinde 300 milyondan fazla izlendi. Böylece en çok izlenen Türkçe şarkı klibi unvanını yakaladı. Şarkı ise MusicTopTR Resmî Listesi’nde 2 numaraya kadar yükseldi. Tilki, Temmuz 2017’de ilk solo single’ı “Sen Olsan Bari”yi yayımladı ve Türkiye’de aynı listede 1 numara oldu.

Diskografi

Single’lar

“Cevapsız Çınlama” (2016) – Türkiye’de #2
“Sen Olsan Bari” (2017) – Türkiye’de #1
“Yalnız Çiçek” (2018)
“Dipsiz Kuyum” (2018)

Televizyon

Yetenek Sizsiniz Türkiye (2014)

Video klip

“Cevapsız Çınlama” (2016)
“Sen Olsan Bari” (2017)
“Yalnız Çiçek” (2018)
“Dipsizz Kuyum” (2018)

 

Yorumlar