Kylie Jenner'ın tahtını yumurta hesap devirdi

Kylie Jenner'ın tahtını yumurta hesap devirdi! Kylie Jenner'ın resmi Instagram hesabından anne olduğunu duyurduğu fotoğraf 18 milyon beğeni alarak, 2018 yılının en çok beğeni alan fotoğrafı seçilmişti. World Record Egg adlı yeni bir Instagram hesabı bu rekoru bir hayli geliştirdi.

Kylie Jenner'ın tahtını yumurta hesap devirdi
Son Güncelleme: 14 Ocak 2019 Pazartesi 14:28
14 Ocak 2019 Pazartesi 13:58

Kylie Jenner'ın tahtını yumurta hesap devirdi! Kylie Jenner'ın resmi Instagram hesabından anne olduğunu duyurduğu fotoğraf 18 milyon beğeni alarak, 2018 yılının en çok beğeni alan fotoğrafı seçilmişti. World Record Egg adlı yeni bir Instagram hesabı bu rekoru bir hayli geliştirdi. Artık Instagram'ın yeni fenomeni bir yumurta fotoğrafı.

World Record Egg adlı Instagram hesabı başlatığı bir kampanya ile Kylie Jenner'ın Instagram'da en çok beğeni alan fotoğraf tahtını elinden aldı. Kylie Jenner'ın anne olduğunu duyurduğu fotoğrafa bir yumurta fotoğrafı rakip oldı. World Record Egg hesabının kimin olduğu ve hangi amaçla açıldığı henüz bilinmiyor. An itibariyle World Record Egg hesabının 2.7 milyon takipcisi bulunmakta ve hızlı artmakta. 

Kylie Jenner kimdir?

Tam ismi ile Kylie Kristen Jenner, 10 Ağustos 1997 yılında Los Angeles’te dünyaya geldi. Bruce Jenner ve Kris Jenner'ın kızıdır. Kendall Jennerin küçük kardeşi ve Kourtney Kardashian, Kim Kardashian, Khloe kardashian ve Rob Kardashian adında 4 üvey kardeşi, baba tarafından ise 4 üvey kardeşi daha vardır.

Kylie de ailedeki diger kişiler gibi ünlü ABD’li genç televizyon kişiliği ve modeldir. Her dönem magazin bültenlerinde çok konuşulan ve dünya genelinde geniş bir kitle tarafından takip edilen Kim Kardashian’ın üvey kardeşidir. Kylie ilk eğitimine Sierra Canyon Okulunda başladı,o burada amigo takımın yıldızlarından biri idi,ponpon kız görevini yapıyordu. 2012 yılından eğitimine Laurel Springs Okulunda devam eden Kylie 2015 yılında lise diploması ile mezun oldu.

Kylie ilk olarak kız kardeşi Kendall ile Paper Magazine dergisinin 'Güzel İnsanlar' başlığı altında yer aldı. 14 yaşında Jenner "Your Style Crush" Sears hattı ile modellik kariyerine başladı ve kuzeni Natashanın giyim firması için modellik yapdı. OK! dergisi ile fotoğraf çekimleri yaptı. 2011 yılında kızkardeşi Kendall ile birlikte Seventeen dergisi tarafından 'Stil Elçileri' olarak seçilmişlerdir.

2011 yılında New York Moda Haftası da şarkıcı Avril Lavigne tarafından oluşturulan giyim hattı Abbey Dawnın gösterisini yapdı.2013 yılında kardeşi Kendall “Kendall & Kylie” giyim koleksiyonu yarattılar. Şubat 2014 yılında kardeşi Kendall ile birlikte "Steve Madden Madden Girl" hattı için bir ayakkabı ve çanta tasarımına başladı. Ağustos 2015 tarihinde Jenner kendi adını taşıyan dudak kitinin bir parçası olarak ilk ruj üretiminin başlatılacağını duyurdu. 2015 yılında Jaden Smith,bDrake ve Tyganın müzik videolarında yer almıştır.

 

Yorumlar