İstanbul’da kedileri toplayan kadın kim? Kedileri ne yapıyor?

İstanbul’da kedileri toplayan kadın olarak tanınan kadın anlattıklarıyla herkesin ağzını açık bıraktı. İstanbul’da kedileri toplayan kadın kim? Kedileri ne yapıyor?

İstanbul’da kedileri toplayan kadın kim? Kedileri ne yapıyor?
Son Güncelleme: 23 Ağustos 2019 Cuma 11:57
19 Eylül 2018 Çarşamba 08:33

İstanbul’daki kimliği henüz belirlenemeyen bu kadın sokak kedilerini bir filenin içine doldurup, aracına götürürken mahalle sakinleri tarafından fark edildi. Gizemli kadın, olaya müdahale edip "Kedilere ne yapıyorsun" diye soran mahalleliye, "Döner yapıp, Suriyelilere satıyorum. Sana hesap mı vereceğim!" şeklinde cevap verdi.

İstanbul’da kedileri toplayan kadın kim?

Kendisine kimlik soranlara önce belediye çalışanıyım diyen kadın daha sonra İngilizce öğretmeni olduğunu iddia etti. Ayrıca kadının kedilere bilinmeyen bir madde enjekte ettiği ileri sürüldü.

Kedileri toplayan kadın kedileri ne yapıyor?

İstanbul'da gizemli kadın sokak kedilerini toplayıp, bilinmeyen bir yere götürmeye çalıştı. Kadının fileyle kedileri topladığını gören mahalle sakinleri, duruma tepki gösterdi. Çevredekilerin iddiasına göre, kedileri toplayıp sürükleyerek başka bir yere götüren kadın hayvanlara işkence ediyordu. Show Haber'de yer alan habere göre, olayı fark edenler kadına kedileri nereye götürdüğünü sordu. Kadının 'Size hesap mı vereceğim. Döner yapıp, Suriyelilere satıyorum' diye karşılık vermesi üzerine tartışma büyüdü. Kedileri bir yandan aracına taşıyan kadın diğer yandan da çevredekilere hakaret etmeye başladı. Kedileri toplayan kadının kimliği ve de kedileri ne amaçla topladığı henüz bilinmiyor.

 

 

Yorumlar