İnternetten halk sebze nasıl alınır? İnternetten tanzim satış nasıl yapılır?

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, tanzim satışlarının internet üzerinden yapılabileceğini söyledi. İnternetten halk sebze nasıl alınır? İnternetten tanzim satışı nasıl? soruları gündeme geldi. İşte ePttAVM nasıl kullanılır? sorusunun yanıtı.

İnternetten halk sebze nasıl alınır? İnternetten tanzim satış nasıl yapılır?
Son Güncelleme: 11 Şubat 2019 Pazartesi 15:15
11 Şubat 2019 Pazartesi 15:05

İnternetten halk sebze nasıl alınır? İnternetten tanzim satış nasıl yapılır? ePttAVM nasıl kullanılır? soruları tanzim satışlarının başlamasıyla gündeme geldi. Milyonlarca vatandaş ePttAVM ile ilgili bilgileri araştırmaya başladı. Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'nin açıklamaları da vatandaşların araştırdığı bir diğer konu oldu. İşte İnternetten halk sebze nasıl alınır? ePttAVM nasıl kullanılır? sorularının yanıtı. 

İnternetten tanzim satış nasıl yapılır?

Teknolojiyle Finike'deki 3 kilogram portakalın Keçiören'deki vatandaşın evine lojistikle ulaşabileceğini aktaran Pakdemirli, Epttavm nedir? sorusunu "Bir proje daha sundum arkadaşlara. Hafta sonu PTT Genel Müdürümüz ile de konuştuk. ePttAVM üzerinden bu ürünleri sunacağız. Kumluca'ya platform kuracaklar. Vatandaşın evine internetten siparişle meyve ve sebzesini ulaştırıyor olacağız. Türkiye çapında ePttAVM, vatandaşların evine bu süreçte ücretsiz ya da cüzi ücretlerle ürünleri hızlı, ucuz ve kaliteli şekilde taşıyacak" cümleleriyle anlattı.

Tanzim satış çadırında domatesin 3 lira, patlıcanın 4,5 lira, biberin 6 lira, soğan ve patatesin de 2'şer liradan satışa sunulduğuna dikkati çeken Pakdemirli, vatandaşın da bu fiyatlardan son derece memnun olduğunu vurguladı. Pakdemirli, "Şimdilik 'Çarşıdaki yangın sona ermiştir' diyebiliriz" değerlendirmesinde bulundu.

İnternetten halk sebze nasıl alınır?

İnternetten halk sebze PTT Genel Müdürlüğü aracılığıyla alınmaktadır. ePTTAVM üzerinden ürünler satılabilecek. Peki ama ePttAVM nasıl kullanılır? İşte EPTTAVM ile ilgili detaylar. 

ePttAVM nasıl kullanılır?

Türkiye’nin en güvenilir e-Ticaret platformu olma yolunda emin adımlar ile ilerleyen ePttAVM.com, arkasına 177 yıllık PTT güvencesini de alarak bugüne kadar hiçbir e- Ticaret sitesinin gidemediği, ülkemizin en ücra köşelerine e-Ticaret hizmeti sunmaktan gurur duymaktadır.

Ülkemizde gelişmekte olan e-Ticaret sektöründe en önemli değer olan ‘güven’ unsurunu yeniden yapılandırıp, müşterilerimize koşulsuz şartsız bu unsuru sunmaktayız. ePttAVM.com dinamik yapısı, kolay kullanımı, avantajlı alışveriş imkanı ile 17 Mayıs 2012 tarihinden itibaren her geçen gün daha geniş bir kitleye ulaşmaktadır.

Türkiye’nin ilk 3 boyutlu sanal alışveriş merkezi olarak hayata geçen ePttAVM.com yenilikçi vizyonunu her geçen gün geliştirmekte ve kullanıcılarına sunmaktadır.


https://www.epttavm.com/

Yorumlar