Hercai Hanife kimdir? Hanife Derbent kim için çalışıyor? Handan ile ilişkisi ne? Ayda Burhan

Hercai dizisini izleyenler 'Hercai Hanife kimdir? Hanife Derbent kim için çalışıyor? Handan ile ilişkisi ne?' sorusunun yanıtını merak ediyor. İşte Hercai dizisinin mutfak sorumlusu Hanife ile ilgili bilgiler.

Hercai Hanife kimdir? Hanife Derbent kim için çalışıyor? Handan ile ilişkisi ne? Ayda Burhan
Son Güncelleme: 13 Nisan 2019 Cumartesi 15:15
13 Nisan 2019 Cumartesi 15:09

Hercai Hanife kimdir? Hanife Derbent kim için çalışıyor? Handan ile ilişkisi ne? soruları Hercai dizisinin 5. bölümünde gündeme geldi. İşte Hercai dizisindeki Hanife ile ilgili bilgiler.

Hercai Hanife kimdir?

Birçok dizide oynayan Ayda Burhan'ın canlandırdığı Hanife karakteri dizinin 5. bölümüne damga vurdu. Hercai dizisinde Hanife karakteri pasif bir karakter olmamakla birlikte gözü her zaman yükseklerdedir ve konakta kendi sözünün geçeceğini ileri sürmektedir. Konağına tek sahibi ve tek sözü geçen ve bu mallarında sahibi Nasuh ağa yıllarca bekar olduğunu bildiği için kadınsı duygularını kullanıp onu bir şekilde etkilemek ve ilerde bu ailenin hanım ağası olmak gibi gizli bir planı var. Tabi bunu kimseye karşı dillendiremiyor. Ancak bu amaç için Handan ile Zehra arasında laf getirip götürmeler, Yaren’i kışkırtmalar hep ileride kendi cumhuriyetini kurmanın temellerini oluşturuyor.

Şimdilik sessiz ama bir o kadar zehirli dili ile konağın baş belası diyebilirim. Nasuh ağayı bu sezon kandıramayacağını ama ileride bu amacına ulaşacağına inanıyorum. Kısaca Hercai dizisi Hanife karakteri hakkında bunları konuşabiliyoruz. İlerleyen bölümlerde daha fazla bilgiler elbette ekleyeceğiz. Şimdi oyuncunun gerçek adını ve daha önce hangi dizi ve filmlerde oynadığını açıklayalım.

Ayda Burhan kimdir?

Mutfakta fitne üstüne fitne çıkartan ve insanları birbirine düşüren Hanife Derbent karakterine hayat veren oyuncunun gerçek ismi Aydan Burhan’dır. Kendisini görür görmez hemen aklıma mahallenin muhtarları isimli dizide temel’in sevgilisi Fadime olduğu günleri aklıma geldi. Ne yalan söyleyeyim gerçekten Aydan Burhan zaman onu yaşlandırmış. İlk kez kamera karşısına 1981 yılında “Ah Güzel İstanbul” isimli sinema filminde canlandırdığı komşu kızı ile bu sektöre adım attı.

Yorumlar