ATV Hercai dizisi hangi gün, konusu ne, hangi oyuncular oynuyor?

ATV yeni yayın dönemine Hercai adlı diziyle damga vurmak istiyor. Hercai dizisi hangi gün, konusu ne - Hercai hangi oyuncular oynuyor? soruları gündeme geldi. İşte ATV Hercai dizisi hangi gün, konusu ne, hangi oyuncular oynuyor? yanıtı.

ATV Hercai dizisi hangi gün, konusu ne, hangi oyuncular oynuyor?
Son Güncelleme: 17 Mart 2019 Pazar 16:05
11 Ocak 2019 Cuma 12:33

ATV Hercai dizisi hangi gün, konusu ne, hangi oyuncular oynuyor? sorusu ATV'nin yeni yayın döneminde güvendiği diziyle ilgili bilgilerin gelmesiyle gündem oldu. İşte ATV Hercai dizisi hangi gün, konusu ne, hangi oyuncular oynuyor? yanıtı.

ATV Hercai dizisi hangi gün?

ATV ekranında yeni bir dizi çok yakında izleyiciyle buluşacak. Dizinin adı Hercai. Dizinin Cuma günü yayınlanan ve yayından kalkan Şahin Tepesi yerine geleceği konuşuluyor. Dizinin yapımcılığını Mia Yapım Banu Akdeniz üstleniyor.

ATV Hercai dizisinin konusu 

“İntikamdan doğan imkansız bir aşkın hikayesi” mottosuyla yola çıkan Hercai reytinglerde üst sıralarda yer alacak gibi. Eda Tezcan ile Feraye Şahin’in kaleme aldığı dizinin yönetmen koltuğunda da Cemal Şan oturacak. Çekimlerine 15 Ocak’ta başlanması planlanan dizinin başrol kadın yıldızı ‘İstanbullu Gelin’ ve ‘Yasak Elma’ dizileriyle dikkatleri üzerine çeken Ebru Şahin oldu.  Sloganı Mevlana’nın “Hayat bir kelebeğin ömrü kadardır. Ne kırmaya gelir ne de kırılmaya…” sözlerinden oluşan dizide Şahin, ‘Reyyan’ karakterini canlandıracak. 

ATV Hercai dizisi oyuncu kadrosu

Şahin, ‘Reyyan’ karakterini canlandıracak. İntikamla doğan güçlü bir aşkın etkileyici hikâyesini anlatan dizide Reyyan’ın partneri Miran rolü için ise görüşmeler sürüyor. Kadroda yer alan diğer isimler ise Gülçin Santırcıoğlu, Macit Sonkan, Tansu Taşanlar, Oya Unustası, İlay Erkök, Servet Pandur, Edip Saner, Güneş Hayat, Gülçin Hatıhan, Aydan Burhan ve İnci Şen oldu. Dizinin Bedirhan adlı çocuk karakteri için de Mardinli Yusuf Bedir’le anlaşıldı. Gülçin Santırcıoğlu canlandıracağı “Sultan” karakteriyle ekranda yeni bir Hürrem Sultan rüzgârı estirecek. Cast direktörlüğünü Gülden Avşaroğlu’nun yaptığı dizide Aslanbey ailesiyle, Şadoğlu ailesinin hikâyesi ekrana taşınacak. ‘Hercai’nin ikinci kadın başrol oyuncusu İlay Erkök ise ‘Yaren’ karakterini canlandıracak. Yaren’in amcasının kızı Reyyan’ın (Ebru Şahin) da sevdiği genç olan Miran’a aşık olması tüm dengeleri değiştirecek. Özetle;  “İntikamdan doğan imkansız bir aşkın hikayesi” mottosuyla yola çıkan Hercai’nin başrollerini Akın Akınözü, Ebru Şahin, Gülçin Santıroğlu, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Macit Sonkan, Serdar Özer, Oya Unustası, Tansu Taşanlar, Servet Pandur, İnci Şen ve Eda Başlamışlı paylaşıyor.

Yorumlar