Halka dizisinde Halka çetesi kimdir, nedir? Halka dizisi FETÖ'yü mü anlatıyor?

Halka dizisinde Halka çetesi nedir? Halka dizisi FETÖ'yü mü anlatıyor? sorusu dizinin fragmanını ve görsellerini inceleyenler tarafından ortaya atıldı. Peki ama Halka dizisindeki Halka çetesi kimdir, nedir? Halka çetesinin amacının ne olduğunu dizinin ilerleyen bölümlerdeki ana konusu olacak.

Halka dizisinde Halka çetesi kimdir, nedir? Halka dizisi FETÖ'yü mü anlatıyor?
Son Güncelleme: 14 Ocak 2019 Pazartesi 12:26
14 Ocak 2019 Pazartesi 12:03

Halka dizisinde Halka çetesi kimdir, FETÖ'yü mü anlatıyor? sorusu TRT 1'in yeni dizisi Halka'nın tanıtım filmlerinin yayınlanmasıyla gündeme geldi. Haberimizde Halka dizisindeki halka simgesinin anlamı ne? sorusunun yanıtını bulabilirsiniz. Serkan Cayoğlu ve Hande Erçel'in başrolünü üstlendiği Halka dizisi milyonlarca kişi tarafından merakla bekleniyor. İşte Halka dizisindeki halka simgesinin anlamı ne? yanıtı. 

Halka dizisindeki halka simgesinin anlamı ne?

Halka dizisi uzun bir süre Türkiye gündemini karıştıracak gibi duruyor. Tanıtım fragmanıyla Halka dizisinde bir çetenin olduğu ifade ediliyor. Bu çetenin FETÖ'yü anlattığı ise söylenenlerden bir tanesi. Tabii bunlar sadece izleyicilerin diziseverlerin iddiasıdır. Halka dizisinin ilk bölüm tanıtımında ''Halka çetesi'' kelimesi geçmekte. Binlerce insanda bu çetenin neler yapacağını dizi boyunca görecek. Halka dizisindeki Halka şebekesi ya da çetesi, büyük bir polisiye dizisinin Türkiye'de yayınlandığı anlamına geliyor. Bu şebeke cinayet azmettiriciliği dahil birçok suçu gerçekleştiren örgüttür. Dizinin içerisinde de aşk var.

Halka dizisi 1. bölüm ilk bölüm fragman izle

Halka Dizisi - Cemal '' Halka çetesinin peşindeyim. ''

Yorumlar