Hadise ile Orhan Ölmez aşk mı yaşıyor? | Orhan Ölmez kimdir?

Hadise ile Orhan Ölmez aşk mı yaşıyor? | Orhan Ölmez kimdir? | Ünlü şarkıcının Instagram üzerinden yaptığı paylaşım aşk dedikodularını gün yüzüne çıkardı. Peki Hadise ile Orhan Ölmez aşk mı yaşıyor? | Orhan Ölmez kimdir?

Hadise ile Orhan Ölmez aşk mı yaşıyor? | Orhan Ölmez kimdir?
Son Güncelleme: 13 Mart 2019 Çarşamba 15:28
13 Mart 2019 Çarşamba 15:08

Hadise ile Orhan Ölmez aşk mı yaşıyor? | Orhan Ölmez kimdir? | Ünlü şarkıcının Instagram üzerinden yaptığı paylaşım aşk dedikodularını gün yüzüne çıkardı. Peki Hadise ile Orhan Ölmez aşk mı yaşıyor? | Orhan Ölmez kimdir? sorularını sizler için araştırdık.

Hadise ile Orhan Ölmez aşk mı yaşıyor?

Ünlü Şarkıcı Orhan Ölmez resmi Instagram hesabının hikaye bölümünde güzel şarkıcı Hadise'nin resmini paylaşması yeni bir aşk söylentisini gündeme getirdi. Hadise'nin makyajsız paylaşımını hikayesinde alıntı olarak paylaşması ve güzel şarkıcı etiketlemesi Hadise ile Orhan Ölmez aşk mı yaşıyor iddiasını güçlendirdi. Konuyla ilgili iki tarafta sessizliğini korurken ilerleyen günlerin ne getireceği şimdiden merak konusu.

Orhan Ölmez kimdir?

Hadise ile aşk dedikolarına adının karışmasının ardından insanlar google'da Orhan Ölmez kimdir? diye aratırmaya başladı. Orhan Ölmez 1 Mayıs 1978 senesinde Manavgat'da dünyaya gelmiştir. Aslen Sivaslı olan Orhan Ölmez Türk şarkıcı, besteci, söz yazarı, aranjör ve sunucudur.

Henüz 10 yaşındayken babasını kaybeden Orhan Ölmez, annesinin. Basından hediye gelen bağlama müzik kariyerine başlayan ve çeşitli mekanlarda sahne alan Orhan Ölmez, eğitimini de devan etmeyi ihmal etmemiştir. Üniversite eğitimini, Ege Üniversitesi Devlet Türk Müziği Konservatuarı’nda tamamlamıştır. Eğitimini tamamladıktan sonra TRT’nin Türk Halk Korusuna katılmış ve sesi ile besteleriyle ön plana çıkmayı başarmıştır.

Bir çok enstrümanı çok iyi şekilde çalma yeteneğine sahip olan Orhan Ölmez, ilk albümünü 2003 senesinde çıkarmıştır. Geniş bir hayran kitlesine sahip olan Ölmez Su Misali adı verdiği albümüyle çıkış yapmıştır

Son olarak 04 Kasım 2016 tarihinde evinin önünde beş yerinden bıçaklanarak hastaneye kaldırılan Orhan Ölmez hayranlarını korkutmuştur.

Orhan Ölmez'in çıkan albümleri

2003 yılında Su Misali albümünü çıkarmıştır
2005 yılında Her Şeyin Farkındayım albümünü çıkarmıştır
2008 yılında Damla Damla albümünü çıkarmıştır
2011 yılında Orhan Ölmez albümünü çıkarmıştır
2012 yılında Orhan Ölmez 2+20 albümünü çıkarmıştır
2014 yılında Türkü albümünü çıkarmıştır
2015 yılında Ya Olmasaydın albümünü çıkarmıştır
2016 yılında Adam ve Kadın albümünü çıkarmıştır

Yorumlar