Gülşen Yüksel Salt'tan Kerimcan Durmaz'a 'Bazlama Surat' tepkisi

Gülşen Yüksel Salt'tan Kerimcan Durmaz'a 'Bazlama Surat' tepkisi! Geçtiğimiz günlerde annesi kaybeden Hande Erçel için Bazlama surat benzetmesini yapan Kerimcan Durmaz'a Kanal D'deki '2. Sayfa' programının sunucularından Gülşen Yüksel Salt'tan ağır tepki geldi.

Gülşen Yüksel Salt'tan Kerimcan Durmaz'a 'Bazlama Surat' tepkisi
Son Güncelleme: 14 Ocak 2019 Pazartesi 15:43
14 Ocak 2019 Pazartesi 14:29

Geçtiğimiz günlerde annesi kaybeden Hande Erçel için Bazlama surat benzetmesini yapan Kerimcan Durmaz'a Kanal D'deki '2. Sayfa' programının sunucularından Gülşen Yüksel Salt'tan ağır tepki geldi.

Gülşen Yüksel Salt, şu sözlerle Kerimcan ve diğer kötü yorum yapanlara sitem etti:
 
Şimdi bu kızın canını acıtmak için dalga geçenler, demediğini bırakmayanların içi rahat mı merak ediyorum. Hastane odasında yaşam müdahalesi veren bir anneyi kızıyla yaralamayan çalışanların vicdanı rahat mı? O anne hastalığını yenmeye çalışırken diğer yandan da kızına kalkan olmaya çalıştı.
 
Ama siz biraz daha tık almak ve takipçi sayınızı artırmak için Hande ile ilgili öyle şeyler yazdınız ki 'Bazlama surat' dediniz 'Bıktım bu bazlamadan' dediniz. Ne hastalığı. Kanser hastası insanın morale ihtiyacı vardı ama siz dikkate almadınız. Şimdi bütün samimiyetsizliğinizle Hande'ye baş sağlığı dilediniz.

"Ay gerçekten kusacağım artık bu bazlamadan"

Sosyal medya fenomeni ve DJ Kerimcan Durmaz ile sosyal medya fenomeni Burak Altındağ, kişisel hesaplarından oyuncu hande Erçel ile alay etmiş, Durmaz, Altındağ’ın bir fotoğrafına “Ay gerçekten kusacağım artık bu bazlamadan” yorumunu yapmıştı.

Hande Erçel kimdir?

Hande Erçel, 24 Kasım 1993 yılında Balıkesir’in Bandırma ilçesinde dünyaya gelmiştir. İstanbul Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde Geleneksel Türk Sanatları bölümünde öğrenim gören Hande Erçel, oyunculuğa 2013 yılında Çalıkuşu dizisi ile başlayan Erçel, bu dizide Zahide karakteriyle dikkatleri üzerine çekmiştir.

Hande Erçel, 2015 yılında düzenlenen Miss Cilivaliton of the World yarışmasına katılıp Azerbaycan’da düzenlenen bu yarışmada ikinci oldu.

Güneşin Kızları, Aşk Laftan Anlamaz, Siyah İnci gibi dizilerde rol alan Hande Erçel, şimdilerde TRT 1 ekranlarında yayınlanmakta olan Halka dizisinde Müjde karakterine hayat vermektedir. Hande Erçel 1.75 metre boyunda, 55 kilo ve Yay burcudur.

Hande Erçel’in rol aldığı diziler ve filmler:

2019 – Halka (Müjde) (TV Dizisi)
2017 – Siyah İnci (Hazal) (TV Dizisi)
2016 – Aşk Laftan Anlamaz (Hayat) (TV Dizisi)
2015-2016 – Güneşin Kızları (Selin) (TV Dizisi)
2014 – Hayat Ağacı (Selen) (TV Dizisi)
2014 – Çılgın Dersane Üniversitede (Meryem) (Sinema Filmi)
2013 – Çalıkuşu (Zahide) (TV Dizisi)

 

 

Yorumlar