Gizem Arıkan kimdir? Gizem Arıkan instagram - Sevgilisi var mı, boyu kilosu kaç?

Kanal D'de Yaralı Kuşlar adlı yeni bir günlük dizi başlayacak. Gizem Arıkan kimdir, instagram adresi nedir? soruları gündeme geldi. İşte Gizem Arıkan boyu ve kilosu nedir? sorusunun yanıtı.

Gizem Arıkan kimdir? Gizem Arıkan instagram - Sevgilisi var mı, boyu kilosu kaç?
Son Güncelleme: 16 Mart 2019 Cumartesi 17:58
16 Mart 2019 Cumartesi 17:51

Gizem Arıkan kimdir? Gizem Arıkan instagram - Sevgilisi var mı, boyu kilosu kaç?

Yaralı Kuşlar dizisinde Meryem karakteri kardeşi ile birlikte üvey babaları tarafından ihmal ve istismar edilerek sokakta büyütülen bir kıza hayat verecek. Aslında Ömer Meryem’i öz ablası sansa da Ömer çocukken kaçırılmış bir çocuktur. Meryem Ömer ismini verdikleri Efe’yi kardeşi gibi sevmektedir. Hasan Ömer’e eziyet etmeye başlayınca Meryem bu duruma daha fazla dayanmayarak kardeşini de yanına alarak üvey babasından kaçacak ancak Hasan onları tutunmaya çalıştıkları İstanbul’da da bulacak ve eziyet etmeye devam edecektir.

Meryem İstanbul’a geldiği ilk günlerde zengin bir iş adamının oğlu olan Levent’e aşık olacaktır. Levent’in de Meryem ile ilgilenmesi ile hikaye başlayacaktır; ancak Levent’in ailesi onun Meryem ile olan ilişkisine asla izin vermek istemeyecektir.

Gizem Arıkan 25 yaşında dünyalar iyisi ve tatlısı genç ve güzel bir tiyatro oyuncusudur. Çocuk tiyatrosu oynarken çok sevilen ve setlere çağrılan Gizem Arıkan  ilk oyunculuk deneyimini  Mustafa Mert Koç ve Gizem Karaca‘nın filmi Organik Aşk’ta yaşamış ve o filmde de yeteneği ve güzelliği ile çok sevilmiştir.

Daha sonra Çocuktan Al Haberi programına katılarak da yeteneğini gösteren Gizem Arıkan TRT ekranlarında yayınlanan Aşkın 5 Hali isimli bir belgesel filmde de yer almıştır.

 

Yorumlar