Fatih Ürek’in popo görüntüleri internete düştü

Twitter’da gündem olan konulardan biri de Fatih Ürek’in popo görüntülerinin internete düşmesi. İşte Fatih Ürek’in poposunu görüntüleri..

Fatih Ürek’in popo görüntüleri internete düştü
Son Güncelleme: 10 Kasım 2018 Cumartesi 09:00
9 Kasım 2018 Cuma 14:06

Twitter’da yayılan Fatih Ürek’in popo görüntüleri internete düştü paylaşımından sonra Fatih Ürek Twitter’de TT oldu. Peki ya Fatih Ürek’in görüntüleri gerçekten internete düştü mü? İşte Twitter kullanıcılarının paylaşımları..

Fatih Ürek kimdir?

3 Nisan 1966 tarihinde Erzurum'da bir işçi ailesinin 4 çocuğundan biri olarak dünyaya geldi. Ailenin tek erkek çocuğu olan Fatih Ürek'in 3 kız kardeşi ve ablası vardır. Bir sucuk fabrikasından çalışan babası Şerafettin Ürek'in Bursa'ya taşınma kararı almasının ardından henüz 1 yaşında iken Bursa'ya giden Fatih Ürek'in çocukluk yılları Bursa'da geçti.

Genç yaşta ses sanatçısı olmaya karar veren Fatih Ürek bir süre Bursa'daki mekanlarda sahne aldıktan sonra sonra İstanbul'a taşınma kararı aldı. 1989 yılında İstanbul’a taşınan Fatih Ürek, 1993'da ilk albümü olan "Yaktı Yaktı"yı çıkardı. Bu albümde Bülent Ersoy'un "Sefam Olsun" albümünde seslendirdiği aynı isimli şarkıya yeniden yorumlamış ve büyük ses getirmiştir. İkinci albümünü 1995 yılında "Sen İki Gözümsün" adıyla çıkaran Fatih Ürek, bu albümünde pop şarkılarının yanı sırasında klasik şarkılara da yer vermiştir.

Fatih Ürek’in poposunun görüntüleri

2007 yılında bir erkekle MSN'de konuşurken soyunduğu iddia edilen Fatih Ürek'in yıllar önce yaptığı çekilen popo görüntüleri ortaya çıktı. Twitter'da yeniden gündem olan Fatih Ürek'in popo görüntülerine kısa sürede yüzlerce mesaj yağdı. 

 

Twitter'da Fatih Ürek popo paylaşımları

 

Yorumlar

hulk En beğenilen yorum
... ve karşınızda birbirinden gerizekalı ama tuzu kuru heteroların iğrenç espirileri