Elif Aksu ile Neymar sevgili mi? | Elif Aksu kimdir? | Elif Aksu Instagram

Elif Aksu ile Neymar sevgili mi? | Elif Aksu kimdir? | Elif Aksu Instagram Dünyaca ünlü futbolcu Neymar, Türk güzel Elif Aksu ile el ele görüntülendi. Peki Elif Aksu ile Neymar sevgili mi? | Elif Aksu kimdir? | Elif Aksu Instagram

Elif Aksu ile Neymar sevgili mi? | Elif Aksu kimdir? | Elif Aksu Instagram
Son Güncelleme: 6 Şubat 2019 Çarşamba 18:07
6 Şubat 2019 Çarşamba 17:46

Elif Aksu ile Neymar sevgili mi? | Elif Aksu kimdir? | Elif Aksu Instagram Dünyaca ünlü futbolcu Neymar, Türk güzel Elif Aksu ile el ele görüntülendi. Peki Elif Aksu ile Neymar sevgili mi? | Elif Aksu kimdir? | Elif Aksu Instagram detaylarını sizler için araştırdık.

PSG top koşturan dünyaca ünlü Brezilyalı futbolcu Neymar Türk güzel Elif Aksu ile el ele görüntülendi. Daha öncesinde de Neymar ile aynı reklam filminde oynayan Elif Aksu magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Reklamda Türk güzel Elif Aksu ünlü futbolcu Neymar'ı peşinden koştururken görülüyordu. 

Elif Aksu ile Neymar'ın el ele görülmesi şu soruları akıllara getirdi, Elif Aksu ile Neymar sevgili mi? Elif Aksu kimdir? | Elif Aksu Instagram

Elif Aksu Instagram

Neymar'ın partisine katılan Türk güzel Elif Aksu Instagram storysinde Neymar ile el ele tutuştukları fotoğrafını hikayesinde paylaşması aşk söylentilerini gündeme getirdi. Elif Aksu Instagramda kullanıcı adının isminin soy adının birleşimi olan @elifaksu 'yu kullanıyor. 

Elif Aksu Instagram

Elif Aksu kimdir?

Elif Aksu, 1991 yılında Avusturya'da dünyaya gelmiştir.

Elif Aksu, Avusturya’da doğsa da “Nasıl diyor siz, kebap çok güzel” diye çat pat konuşan bir tipleme değil. Sakarya’dan Viyana’ya göç eden ailenin kızı, Türk kimliğine oldukça bağlı. Bayramda kuzenleriyle buluşmak için Sakarya’ya geliyor, sosyal medyadan kandilimizi kutluyor, Soma gibi felaketlerde acımızı paylaşıyor, Galatasaray forması giyip maçlara geliyor. Yaz tatillerinde Ibiza dışında Bodrum’u da pas geçmiyor.

Modellik kariyeri de hiç azımsanacak gibi değil: Aksu’nun modellik macerası 12 yaşında Adriana Lima’nın bir röportajını okuduktan sonra filizlendi. Viyana’daki Next Company ile el sıkıştı. Avusturya’da 2013’te Von Magazine, Slovenya’da ‘Woman Magazin’ kapak kızı oldu. Top modelliğe giden en önemli yol, ‘seyahat’ koşulunu yerine getirdi: Londra, Tokyo ve Viyana hattında kendine bir hayat kurdu. Almanya’da Munich Models, Londra’daki Storm Models, Milano’da Woman Direct Milano ve Tokyo’daki Cinq Deux gibi prestijli ajansıyla da anlaştı. Hazırgiyim devi C&A’den ayakkabı markası Converse’e Diesel’e pek çok markanın kampanyalarında yer aldı. 2013’ün sonunda yıldızı iyice parlamıştı. Ünlü İngiliz pop grubu The Wanted’ın ‘We Own The Night’ adlı klibinde rol aldı.

Bu sırada dönemde Formula için yarışan İngiliz pilot James Rossiter ile ilişki yaşamaya başladı. Formula haritası demek, Londra’dan İspanya’ya, Milano’dan Monako’ya akan jet-set bir hayat demek. Haliyle Aksu, daha farklı etkinlikler için bavulunu toplamaya başladı. İşte geçen yılki etkinliklerinder örnekler: Ünlü yıldız Idris Elba’nın BAFTA partisinde Dakota Johnson gibi oyuncularla yanak yanağa poz verdi. Hollywood’un hâkimi Harvey Weinstein’in yardım gecelerinde erkek arkadaşıyla salındı. Geçen yıl Leonardo Di Caprio’nun evsahipliğindeki Cannes’daki meşhur amfAR gecesinde top modeller Bella Hadid, Karlie Kloss, Lily Donaldson ile podyumu paylaştı. Bu, daha önce hiçbir modelimizin yakalayamadığı bir başarı...

Buraya kadar ışıltılı bir hikâye. Lakin bundan sonrası tufan: Sevgiliden ayrılış, yeni aşklara yelken açış, akabinde Ibiza faciası. Peki Elif’in bundan sonraki hamlesi ne olacak? Kate Moss misali özür dileyerek modelliğe yoğunlaşacak mı yoksa ‘âlemlere akma’ hevesiyle yitip gidecek mi? Twitter hesabında paylaştığı şu sözlerin yol haritası olması dileğiyle: “Elif olmak yuvarlak bir dünyada dik durmayı, dik ve önde, belki acıyla ama vazgeçmeden... Dünya ne kadar dönerse dönsün, olduğu yerde kalmanın adıdır Elif olmak...”

Yorumlar