Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç sevgili mi, aşk mı yaşıyorlar?

Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç sevgili mi, aşk mı yaşıyorlar? Soruları iki ünlünün bir arada görünmesi sonrası çokça araştırılmaya başlandı. Peki Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç sevgili mi, aşk mı yaşıyorlar? İşte detaylar…

Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç sevgili mi, aşk mı yaşıyorlar?
Son Güncelleme: 26 Kasım 2019 Salı 16:41
26 Kasım 2019 Salı 16:24

Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç sevgili mi, aşk mı yaşıyorlar? sorusu magazin gündeminde çok araştırılmaya başlandı. Erkenci Kuş’ta rol alarak çıkışını sürdüren Demet Özdemir’in adı rol arkadaşı Can Yaman ile anılıyordu. Demet Özdemir ile sevgilisi Yağmur Tanrısevsin’den ayrılan Oğuzhan Koç’la İstanbul gecelerinde görünmesi Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç sevgili mi, aşk mı yaşıyorlar? sorularını akıllara getirdi. Peki Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç sevgili mi, aşk mı yaşıyorlar? sorularının yanıtı azonceoldu.com’da…

Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç sevgili mi, aşk mı yaşıyorlar?

Erkenci Kuş dizisi ile birlikte büyük bir ivme yakalayan Demet Özdemir’in rol arkadaşı Can Yaman ile anılıyordu. İkili ise bu iddiaları reddetti. Ünlü sanatçı Oğuzhan Koç ise, sevgilisi Yağmur Tanrıseversin’den geçtiğimiz aylarda ayrılmıştı.

Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç, Emirğan’da bir mekanda görüntülendi. İkiliye Demet Özdemir’in stil danışmanı Rutkay Öziş de eşlik etti. tv100'de yayınlanan Magazin Hattı’nın haberine göre çıkışta beraber görüntülenen Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç, ayrı ayrı araçlarla mekandan ayrıldı.

Demet Özdemir, yolda taksiden inip Oğuzhan Koç’un aracına bindi. İkili beraber Beykoz’daki Acarkent Sitesi’ne giriş yaptı. Oğuzhan Koç, 3,5 yıllık sevgilisi Yağmur Tanrısevsin’den geçen ay ayrılmıştı.

Demet Özdemir kimdir?

26 Şubat 1992'de 3 çocuklu bir ailenin en küçüğü olarak Kocaeli de doğdu. Annesi ve babası ayrıldığı için annesi ve ablasıyla İstanbul'a taşınmıştır. Özdemir bir röportajda belirtti babasının ilişkisi üzerinde "Yıllarca görüşmedik ama kısa süre önce barıştık. Fakat hiçbir zaman bizden nefret ettiğini ya da sevmediğini düşünmedim. Sadece çok inatçıdır."

Bengü'nün dans ekibinde yer alıp daha sonra Efes Kızları kadrosunda Dans etmeye başlamıştır.2011-2013 yılları arasında Studio Oyuncuları'nda yürütülen eğitimlere katılarak iki yıl boyunca oyunculuk eğitimi almıştır. Mustafa Sandal'ın "Ateş Et ve Unut" adlı klibinde de yer alan Demet Özdemir İlk TV deneyiminde ise 2013 yılında Fox Tv'de yayınlanan baş rollerini Esra Ronabar , Murat Han ve Ekin Koç ile paylaştığı Sana Bir Sır Vereceğim adlı dizide "Aylin" karakterini canlandırmıştır. Daha sonra Kurt Seyit ve Şura adlı dizide "Alya" karakterini, Tut Sözünü adlı Sinema filminde ise "Demet" karakterini canlandırmıştır. Star TV'de yayınlanan, başrolleri Yusuf Çim ile birlikte paylaştığı Çilek Kokusu adlı dizide "Aslı" karakterini canlandırmıştır. Bengü'nün Hodri Meydan şarkısının klibinde oynamıştır.2016 Haziran ayından itibaren Fox Tv de yayınlanmış olan No:309 adlı dizide "Lale" karakterini canlandırmıştır. 2017 yılında Burak Aksak'ın yazıp yönettigi Sen Kiminle Dans Ediyorsun filminde "Aysel" karakterini canlandırmıştır. 2018 Temmuz ayından itibaren Star Tv'de yayınlanan Erkenci Kuş adlı dizide "Sanem" karakterini canlandırmaktadır. Erkenci Kuş dizisindeki performansı ile Ortadoğunun en prestijli ödül töreni Murex D'or Ödülleri'nde En İyi Kadın Oyuncu ödülüne layık görülmüştür

Oğuzhan Koç kimdir?

Oğuzhan Koç, 13 Mayıs 1985 tarihinde Erzincan, Refahiye’de Bahattin ve Kıymet Koç çiftinin ikinci erkek çocukları olarak doğmuştur. 13 Mart 1992 tarihinde yaşanan Erzincan depreminin ardından ailesiyle Bursa'ya taşındı. Müzik eğitimi veren özel bir koronun (Ali Cengiz Çelenk Korosu) giriş sınavlarına katıldı ve kazandı.

8 yaşında Bursa Devlet konservatuvarı hocalarından müzik eğitimi almaya başladı, 16 yaşına kadar devam etti. İlkokulun ardından Gazi Anadolu Lisesi'ne girdi, ortaokul ve lise hayatına orada devam etti. Henüz lisede olmasına rağmen grubuyla üniversite şenliklerinde konserler verdi. Ortaokul ve lisede amatör olarak tiyatro ile ilgilendi. Lisede sınıf arkadaşı oyuncu Eser Yenenler ile arkadaş oldu.

Bir yıl İzmir’de Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde okudu olmadı. 2005 yılında İstanbul’a geldi, Eser Yenenler’in yanına yerleşti. Grup kurdu çeşitli yerlerde müzik yaptı, şarkı söyledi. İstanbul Üniversitesi Antropoloji Bölümünde okumaktadır.

2007 yılı ağustosunda BKM Atölye Oyuncuları arasına katıldı. 2009 yılında Yılmaz Erdoğan'ın yönetmenliğini yaptığı Neşeli Hayat filminde oynadı. “Çok Güzel Hareketler Bunlar” komedi programında oynadı. Oğuzhan Koç, “Çok Güzel Hareketler Bunlar” isimli komedi programında sergilediği oyunculuk performansına müzik yeteneğini de ekleyerek kısa sürede adından sıkça söz ettirmeyi başardı.

Oğuzhan Koç, şarkıcı Ferhat Göçer'e söz ve müziği kendisine ait olan "Gül ki Sevgilim" adlı şarkıyı vermiştir. 2009 yılındaki Gülben Ergen'in "Uzun Yol Şarkıları" albümündeki “Giden Günlerim Oldu” şarkısı da Oğuzhan Koç’a aittir.

Oğuzhan Koç, Star TV'de 2013 Mayıs ayında Eser Yenenler ve İbrahim Büyükak ile beraber 3+1 isimli gece şovuna başladı. Proğramı Acun Ilıcalı'nın satın almasıyla 5 Ekim 2013 tarihinden itibaren “3 Adam” adıyla devam etmektedir.

Oğuzhan Koç, Zeynep Koçak ile birliktedir. 8 senelik beraberlikten sonra 2015 yılında ayrıldılar.

İlk bölümü 31 Mart 2016 tarihinde yayınlanacak olan "O Ses Çocuklar" programında jüri üyeliğini; Burak Kut ve Hadise Açıkgöz ile birlikte yapacaktır. Sunuculuğunu ise Jess Molho üstlenecek.

 

 

 

Yorumlar