Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kaç torunu var? Erdoğan'ın torunlarının isimleri ne?

"Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kaç torunu var?" sorusu her zaman merak edilen konular arasında. İşte Erdoğan torunlarının isimleri ve sayısı..

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kaç torunu var? Erdoğan'ın torunlarının isimleri ne?
Son Güncelleme: 30 Haziran 2020 Salı 12:17
25 Ağustos 2018 Cumartesi 09:00

"Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kaç torunu var?" sorusu sık sık gündeme gelen konular arasında. Sümeyye Erdoğan'ın doğum yapmasıyla yeniden gündemde. Peki ya Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kaç torunu var? Erdoğan torunlarının isimleri ne? İşte detaylar..

Halka sık sık 4 çocuk yapın çağrısında bulunan Erdoğan'ın çocuklarının kaç çocuğu olduğu merak ediliyordu. Görünen o ki şuan için Erdağan 4 çocuk isteğini kendi çocuklarına dinletememiş. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kaç torunu var sorusu yeniden gündemde. Erdoğan'ın 8 tane torunu var işte isimleri..

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kaç torunu var? Erdoğan torunlarının isimleri ne?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sekizinci kez dede oldu. Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan ve damadı Selçuk Bayraktar ilk çocuklarını 2017 yılında kucaklarına aldılar. 2018 yılında Bilal Erdoğan ve gelini Reyyan Erdoğan'ın yeni doğan kız çocukları Erdoğan'ı sekizinci kez dede yaptı.

Berat ve Esra Albayrak çiftinin üç çocuğu bulunuyor. Sadık Eymen ailenin en küçük üyesi. Sadık Eymen'in Ahmet Akif ve Mahinur adlı iki kardeşi bulunuyor. Berat ve Esra Albayrak çiftinin üç çocuğundan biri olan Sadık Eymen geçen yıl ilk kez kameralarla tanışmış o an objektiflere yansımıştı.

30 Haziran 2020 itibariyle Berat Albayrak ve Esra Albayrak çiftinin dördüncü çocukları meydana geldi. Çift çocuklarının isimlerini Hamza Salih koydu

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın diğer üç torunu ise Bilal ve Reyyan Erdoğan'ın çocukları; Ömer Tayyip, Ali Tahir, Fatıma Serra. Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, oğulları Bilal ve gelinleri Reyyan’ın bir kızları oldu. Erdoğan Ailesi’nin son ve en küçük ferdine Fatıma Serra adı verildi.

Sümeyye Erdoğan ile eşi Selçuk Bayraktar da çocuk heyecanı yaşıyor. Ailenin son üyesi Canan Aybüke doğdu.

Ahmet Burak Erdoğan -Sema Erdoğan çifti 2001 yılında evlendi, 13 senedir evliler, tek çocukları var.

Yorumlar

navza En beğenilen yorum
cokatlı torunlarıvvar kalp