Ceren ve Cenk'in sevişme sahnesi! Zalim İstanbul Ceren Cenk ilişki anı izle

Zalim İstanbul bekaret sahnesiyle gündeme geldi. Ceren ve Cenk'in sevişme sahnesi! Zalim İstanbul Ceren Cenk ilişki anı izle ile ilgili bilgiler haberimizde.

Ceren ve Cenk'in sevişme sahnesi! Zalim İstanbul Ceren Cenk ilişki anı izle
Son Güncelleme: 17 Nisan 2019 Çarşamba 12:58
16 Nisan 2019 Salı 12:06

Ceren ve Cenk'in sevişme sahnesi! Zalim İstanbul Ceren Cenk ilişki anı izle ile ilgili bilgiler haberimizde. İşte Zalim İstanbul'daki Ceren Cenk'in sahnesi. 

15 Nisan akşamı 3. bölümü ile seyirciye ulaşan dizinin 2. bölümündeki bekaret sahnesi ses getirdi. Dizinin 3. bölümü reyting listelerinde ilk üçe girdi.

Ceren ve Cenk'in sevişme sahnesi

Seher'in başına buyruk asi kızı Ceren, Agah Karaçay'ın oğlu Cenk'in karısı olmayı kafasına koymuştu. Bunun için Cenk'in sarhoş olduğu bir gece gizlice odasına girdi. Gece yarısı sarhoş bir şekilde odasına giren Cenk, Ceren'i karşısında görünce şok oldu. Yatağa uzanmış bir şekilde duran Ceren ise 'Ben senin karın olacağım' dedi ve o geceyi Cenk'in yatağında geçirdi.

Zalim İstanbul Ceren Cenk ilişki anı izle

Evin hizmetçisi olan annesi Seher, Cenk'in odasını düzenlemek için odaya girdiğinde dağınık yatak dikkatini çekti. Yorganı kaldırdığında ise yataktaki kan lekesini gördü. Kızının o gece o yatakta bekaretini kaybettiğinden habersiz olan anne kendi elleri ile çarşafı değiştirdi.

Daha ilk bölümü ile pazartesi günlerinin iddialı yapımları arasına giren Zalim İstanbul'daki bu bekaret sahnesi ise birçok izleyici tarafından gereksiz bulundu. İzleyiciler televizyon yayınlanan bir dizideki bekaret vurgusunu anlamsız olduğunu söyledi.

 

 

Yorumlar