Cemil Kazancı kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor?

Cemil Kazancı kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor? Fenerol Kampanyasına verdiği büyük destekle adından söz ettiren iş adamının kim olduğu merak konusu oldu. Peki Cemil Kazancı kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor?

Cemil Kazancı kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor?
Son Güncelleme: 23 Ağustos 2019 Cuma 12:03
14 Mayıs 2019 Salı 14:08

Cemil Kazancı kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor? Fenerol Kampanyasına verdiği büyük destekle adından söz ettiren iş adamının kim olduğu merak konusu oldu. Peki Cemil Kazancı kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor? sorularının yanıtları haberimizde.

Cemil Kazancı kimdir, kaç yaşında?

Cemil Kazancı 1961 doğumludur. 58 yaşındaki iş insanı Cemil Kazancı, çalışma hayatına aile grup şirketlerinde başlamıştır. İlk olarak jeneratör üretim ve satış alanında yöneticilik görevlerinde bulunan Cemil Kazancı, daha sonra Grup'un enerji alanındaki faaliyetlerini büyütmek ve elektrik enerjisi üretmek amacıyla, 1997 yılında faaliyete geçen Aksa Enerji'nin kuruluşunda aktif rol almıştır.

Cemil Kazancı, Holding ve Aksa Enerji Yönetim Kurulu Başkanlığı görevlerinin yanı sıra, Kazancı Holding ve Grup şirketlerinde Yönetim Kurulu Üyeliği de yapmaktadır.

Yorumlar