Burcu Sezginoğlu Nuri Alço’dan dayak mı yedi, ayrıldılar mı? Burcu Sezginoğlu kimdir?

Burcu Sezginoğlu Nuri Alço’dan dayak mı yedi, ayrıldılar mı? Burcu Sezginoğlu kimdir? sorusu çok araştırılmaya başlandı. Aralarında 28 yaş bulunana ikili arasında farklı iddialar ortaya atıldı. Burcu Sezginoğlu Nuri Alço’dan dayak mı yedi, ayrıldılar mı? Burcu Sezginoğlu kimdir? Detaylar haberimizde

Burcu Sezginoğlu Nuri Alço’dan dayak mı yedi, ayrıldılar mı? Burcu Sezginoğlu kimdir?
Son Güncelleme: 27 Kasım 2019 Çarşamba 15:28
27 Kasım 2019 Çarşamba 15:06

Burcu Sezginoğlu Nuri Alço’dan dayak mı yedi, ayrıldılar mı? Burcu Sezginoğlu kimdir? İki çift arasında magazin dünyasına farklı iddialar ortaya atıldı. 28 yaş farkının bulunduğu Burcu Sezginoğlu ve Nuri Alço arasında darp iddiası ortaya atıldı. Peki Burcu Sezginoğlu Nuri Alço’dan dayak mı yedi, ayrıldılar mı? Burcu Sezginoğlu kimdir? sorusunun yanıtı azonceoldu.com’da.

Burcu Sezginoğlu kendisinden 28 yaş büyük olan Nuri Alço ile geçtiğimiz aylarda nişanlanmıştı. Nuri Alço'nun bir gece kulübünde evlilik teklif ettiği Burcu Sezginoğlu 35 yaşında. Daha önce sadece bir evlilik yapan usta oyuncu Nuri Alço ise 67 yaşında. Yeşilçam'ın efsane isimlerinden biri olan 68 yaşındaki Nuri Alço, 10 yıldır aşk yaşadığı 35 yaşındaki Burcu Sezginoğlu'na evlenme teklifi etti

Eğlenmek için gittikleri bir mekanda mikrofonu eline alan Nuri Alço, ''Hayat bir maratondur. Yolculukla başlar ve mezarda biter. Burcu'ya sormak isterim. Benimle bir hayat yolculuğuna var mısın? Ne dersin'' diye sordu. Sahneye çıkarak yüzüğü takan ve 10 yılıdır bu anı beklediğini dile getiren Burcu Sezginoğlu ise ''Evet'' cevabını verdi.

Burcu Sezginoğlu Nuri Alço’dan dayak mı yedi, ayrıldılar mı? Burcu Sezginoğlu kimdir?

Burcu Sezginoğlu ile Nuri Alço arasında magazin dünyasında ilginç iddialar yaşandı. Kanal D ekranlarında yayınlanan 2.Sayfa programında yer alan habere göre, Nuri Alço'nun nişanlısı Burcu Sezginoğlu’nu darp ettiği iddia edildi.

İddiaya göre, bir mekanda sevgilisiyle tartışan Nuri Alço yerinden kalkıp Burcu Sezginoğlu'nun üzerine yürüdü. Herkesin gözü önünde nişanlısıyla tartışan Alço, Sezginoğlu’na tokat attı. Olay sonrası çevredekiler Nuri Alço’yu zor sakinleştirdi.

2.Sayfa programının sunucularının ulaştığı Nuri Alço şu açıklamayı yaptı:

“Yok canım, öyle bir şey yok. Biz gayet mutluyuz, bizi kıskananlar böyle haberler çıkarmaya çalışıyor. Yani birisiyle ilk defa böyle ciddi bir olaya girdik şimdi de böyle iddialar ortaya atıyorlar. Burcu ile ayrılmadık gayet mutluyuz”

Burcu Sezgnioğlu, 35 yaşında. Burcu Sezginoğlu aynı zamanda ticaret le uğraşıyor.

Burcu Sezginoğlu'nun Instagram sayfasına @burcusezginoglu adresinden Nuri Alço'nun Instagram sayfasına ise @nurialcoofficial ardesinden ulaşabilirsiniz

Nuri Alço kimdir?

Yeşilçam'da canlandırıdğı kötü adam karakterleri ile akıllarda kalan Nuri Alço, 1951 yılında Eskişehir'de dünyaya geldi. Sinema kariyeri boyunca yaklaşık 300'e yakın filmde irili ufaklı rollerde yer alan Nuri Alço, ilkokul ve lise eğitimini doğduğu Eskişehir'de tamamlamasının ardından vatani görevini Erzincan ve Erzurum'da yaptı. Gençliğinde, Altay Spor Kulübünde ve Ordu Milli Takımında profesyonel olarak Voleybol ile ilgilendi.

Askerliği bittikten sonra, bir bankada kredi istihbarat servisinde şef olarak çalışan Nuri Alço, daha sonra büyük bir ilaç firmasında bölge temsilciliği görevini üstlendi. İş hayatını sürdürürken, Ses ve Hayat dergilerinin seçmelerine katılan Nuri Alço, dereceye girince işini bırakıp İstanbul'a yerleşme kararı aldı 

İstanbul'a gelince bir süre, Kelebek, Saklambaç ve Günaydın gazetelerindeki fotoromanlarda oynayan Nuri Alço, zamanla o dönemin birçok ünlü markasında mankenlik yapmaya başladı. 1977 sinema sektörüne adam atan Nuri Alço, ilk filmi olan "Ah Bu Ne Dünya"da Ünsal Emre ve Sevda Karaca ile birlikte rol aldı.

Yeşilçam'da oynadığı kötü adam karakterleri sayesinde büyük ün kazanan Nuri Alço bugüne kadar birçok film projesinde yer almıştır. Türk Sineması'nın unutulmaz isimlerinden olan Nuri Alço günümüzde, "gazoz" ile özdeşleşmiştir.

Hayatı boyunca bir evlilik yapan Nuri Alço'nun bu evliliği 1988 yılında bitmiş ve bir daha evlenmemiştir.

 

 

 

 

Yorumlar