YouTube rekoru kıran Blackpink grubu kimdir, Blackpink Kill This Love Türkçe sözleri

YouTube rekoru kıran Blackpink grubu kimdir, Blackpink Kill This Love Türkçe sözleri. Youtube'da bir rekor daha tazelendi. Blackpink’in Kill This Love adlı parçası YouTube’da 100 milyon izlenme rekorunu kırarak yeni rekorun sahibi oldu. Blackpink grubu kimdir, Blackpink Kill This Love Türkçe sözleri

YouTube rekoru kıran Blackpink grubu kimdir, Blackpink Kill This Love Türkçe sözleri
Son Güncelleme: 9 Nisan 2019 Salı 16:28
9 Nisan 2019 Salı 16:27

YouTube rekoru kıran Blackpink grubu kimdir, Blackpink Kill This Love Türkçe sözleri. Youtube'da bir rekor daha tazelendi. Blackpink’in Kill This Love adlı parçası YouTube’da 100 milyon izlenme rekorunu kırarak yeni rekorun sahibi oldu. Blackpink grubu kimdir, Blackpink Kill This Love Türkçe sözleri detaylarına haberimizde ulaşabilirsiniz.

Blackpink grubu kimdir?

Blackpink grubu kimdir? sorusunun yanıtı haberimizde. Güney Kore'den dünyaya yayılan k-pop müzik fırtınası YouTube'a da damga vurmaya başladı. Son olarak Blackpink adlı k-pop grubunun Kill This Love adlı parçası yalnızca 2 gün 14 saatte 100 milyon kez izlendi. Böylece en kısa sürede 100 milyon izlenme sayısına ulaşan video rekorunu kırdı. Bir önceki rekor bir başka Güney Koreli şarkıcı PSY'ın Gentleman adlı parçasına aitti. Gentleman 3 günde 100 milyon kez izlenmişti.

Kill This Love, 24 saatte 56,7 milyon kez izlenerek 1 günde en çok izlenen video rekorunun da sahibi oldu.

Blackpink Kill This Love Türkçe sözleri

Blackpink grubu 2016'da kuruldu ve ilk albümlerini geçtiğimiz ağustos ayında piyasaya sürdü.

Bu albümle Amerikan listelerinde tarihin en hızlı yükselen kadın k-pop grubu oldu.

Yorumlar