Bircan Bali ve Ece Erken neden hapis cezası aldı? | Bircan Bali ve Ece Erken tutuklandı mı?

Bircan Bali ve Ece Erken neden hapis cezası aldı? | Bircan Bali ve Ece Erken tutuklandı mı? Beyaz Tv program yapan iki ünlü isme mahkemeden kötü haber geldi. Bircan Bali ve Ece Erken neden hapis cezası aldı? | Bircan Bali ve Ece Erken tutuklandı mı?

Bircan Bali ve Ece Erken neden hapis cezası aldı? | Bircan Bali ve Ece Erken tutuklandı mı?
Son Güncelleme: 13 Şubat 2019 Çarşamba 17:21
13 Şubat 2019 Çarşamba 17:01

Bircan Bali ve Ece Erken neden hapis cezası aldı? | Bircan Bali ve Ece Erken tutuklandı mı? Beyaz Tv program yapan iki ünlü isme mahkemeden kötü haber geldi. Bircan Bali ve Ece Erken neden hapis cezası aldı? | Bircan Bali ve Ece Erken tutuklandı mı? sorularının yanıtları haberimizde.

Bircan Bali ve Ece Erken neden hapis cezası aldı?

Modacı Hakan Akka kişilik haklar saldırı bulunuldu gerekçesiyle Beyaz Tv yayın yapan Ece Erken ve Bircan Bali hakkında tedbir kararı aldırttı. Bircan Bali ve Ece Erken yayın yasağına uymayarak yayın yaptıkları gerekçesiyle haklarında 1 ay hapis cezası istendi.

Bugün, Beykoz 1.Asliye Hukuk Mahkemesi, Erken ve Bali'ye yayın yasağına uymadıkları gerekçesiyle bir ay disiplin hapsi cezası verdi. Ece Erken ve Bircan Bali karara 1 hafta içinde itiraz etmezlerse 1 ay hapis yatacaklar. Programın iki sunucusunun mahkeme kararıyla ilgili nasıl bir yol izleyeceği şimdiden merak konusu oldu. 

Bircan Bali kimdir?

Bircan Bali, 4 Ocak 1988 tarihinde dünyaya geldi. Muğla Üniversitesi'nden mezun olan Bircan Bali, 6 Temmuz 2013 tarihinde Şenol İpek'le evlendi evlilikleri 2018 yılında sonlandı.

Bircan Bali, Beyaz TV'de Söylemezsem Olmaz isimli magazin programında sunuculuk görevini üstlenen isimler arasındadır. Muğla Üniversitesi’nden mezun olmuştur. 2017 yılında Söylemezsem Olmaz programında kocam beni kesin aldatmıştır açıklaması ile uzun süre gündemde kalmıştır. Bircan Bali'nin baba tarafından memleketi aslen Adana’dır.

Bircan Bali kimdir

Ece Erken kimdir?

Ece Erken, 11 Mayıs 1978 tarihinde Çorlu’da doğmuştur.Aslen Samsun’ludur. Babası subay olduğundan tayinlerden dolayı Ağrı, Ankara, Kıbrıs gibi çeşitli yerlerde yaşadı. Liseyi İstanbul Beşiktaş Atatürk Anadolu Lisesinde bitirdi. Babasıyla annesi ayrıldı; Ece Erken, annesiyle Beşiktaş’da Polat Residence’da yaşıyor. Bir abisi var.

Sunuculuk kariyerine 12 yaşında, Kıbrıs’ta Bayrak Radyo Televizyonunda başladı. Sonra sırasıyla; Ankara’da Radyo Vizyon’da ve Radyo Genç’te çalıştı. Ardından İstanbul’a geldi ve Kral TV’de işe başladı. Kral TV’den sonra ise, Metropol FM, Alem FM, Show Radyo ve son olarak Radyo Viva’da çalıştı.

Televizyonculuk kariyerine ilk Star Tv’de başladı. Daha sonra, Kanal 6, Number One TV, Genç TV’de çalıştı. 4 yıl Show TV’de program yaptı. Kanal 1′de sunuculuk yaptı. ATV'de “Mavi Şeker” adlı programın sunuculuğunu yaptı. ATV'de Enbe Orkestrası ile birlikte “Enbeyaz Geceler” adlı programın sunuculuğunu yaptı. FOX TV'de "Aç Aç Kazan" adlı programı sundu. 2011 yılında ise Kanaltürk 'te Davut Güloğlu ile “Hayata Gülerken” adlı eğlence programını sundu. Beyaz TV'de yayınlanan “Tatlım Benim” adlı programı sundu.

Ece Erken kimdir?

2000 yılında TGRT kanalında oynayan “Nilgün” dizisinde başrolde oynadı. “Lise Defteri “adlı dizide Nil rolünde oynadı.  Ece Erken, 2012 yılında Ortadoğu'nun en önemli kahve markalarından "Mahmood Coffee"nin yeni reklam yüzü oldu.

Ece Erken, 1 Eylül 2008' tarihinde Tuncer Öztarhan'la evlendi. 2009'da boşandılar. 24 Haziran 2014 tarihinde Serkan Uçar ile İzmir'de evlendi. 7 Nisan 2015'te Eymen isminde bir oğlu oldu. 22 Ekim 2015 tarihinde boşandı.

Yorumlar