Bige Önal frikik, kimdir, kaç yaşında, Instagramı, nereli, dizi ve filmleri?

Bige Önal frikik, kimdir, kaç yaşında, Instagramı, nereli, dizi ve filmleri? Aras Bulut İynemli’nin sevgilisi olan Bige Önal’ın bir katıldığı bir nikah töreninde frikik vermesi gündem oldu. Bige Önal frikik, kimdir, kaç yaşında, Instagramı, nereli, dizi ve filmleri? İşte detaylar…

Bige Önal frikik, kimdir, kaç yaşında, Instagramı, nereli, dizi ve filmleri?
Son Güncelleme: 21 Ocak 2020 Salı 16:47
21 Ocak 2020 Salı 16:32

Bige Önel frikik, kimdir, kaç yaşında, Instagramı, nereli, dizi ve filmleri? Aras Bulut İynemli ve sevgilisi Bige Önal yakın dostları Necip Memili’nin düğünlerine katıldı. Bige Önal, gazetecilerin sorularını yanıtlarken talihsiz bir an yaşadı. Bige Önal rüzgarın azizliğine uğradı. Bige Önal frikik, kimdir, kaç yaşında, Instagramı, nereli, dizi ve filmleri? Sizler için hazırladık…

Bige Önal kimdir, kaç yaşında, Instagramı, nereli?

Bige Önal, 1 Şubat 1990 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Galatasaraylı eski futbolcu Erhan Önal'ın kızıdır. Annesi de eski manken Mine Baysan'dır. 9 yaşında iken anne babası boşanmıştır.

Özel St Benoit lisesini bitirdikten sonra İstanbul Bilgi Üniversitesinden mezun oldu. Emre Altuğ ve Rojda Demirer'in başrollerini canlandırdığı, oyuncu kadrosunda Ahmet Kural, Yeşim Ceren Bozoğlu, Kerem Kupacı ve Hande Subaşı'nın yer aldığı 2010 yapımı "Elde Var Hayat" adlı dizide Yeliz karakterini canlandırdı. Ayça Bingöl, Mete Horozoğlu, İlker Kızmaz ve Ekin Koç'un oynadığı "Benim Adım Gültepe" adlı dizide ise Nazlı karakterine hayat verdi.

2014 yılında başrolündeAyça Bingöl, Mete Horozoğlu, İlker Kızmaz ve Ekin Koç'un oynadığı "Benim Adım Gültepe" adlı dizide Nazlı karakterini canlandırdı.

2015 yılında Yapımcılığını Acun Medya'nın üstlendiği, senaristliğini de Pınar Bulut Deren'in üstlendiği "Maral:En Güzel Hikayem" adlı dizide Hazal Kaya(Maral), Aras Bulut İynemli (Sarp), Ceyda Düvenci (Deniz), Fırat Altunmeşe(Oytun) rol alırken Bige Önal da Alara karakterini canlandırmıştır.

Bige Önal’ın Instagram sayfasına @bigeonal sayfasından ulaşabilirsiniz.

Bige Önal dizi ve filmleri?

Bige Önal ‘ın oynadığı dizi ve filmler şöyle;

2015 - Maral:En Güzel Hikayem (Alara) (TV Dizisi)

2014 - Benim Adım Gültepe (Nazlı) (TV Dizisi)

2013 - Muhteşem Yüzyıl (Rita) (TV Dizisi)

2011 - Elde Var Hayat (Yeliz) (TV Dizisi)

2010 - Halil İbrahim Sofrası (Didem) (TV Dizisi)

2007 - Kısmetim Otel (Gizem) (TV Dizisi)

Bige Önal frikik!

Çukur’ isimli dizide ‘Cumali’ karakterine hayat veren Necip Memili, bir süredir aşk yaşadığı Didem Dayıcıoğlu ile önceki akşam Ortaköy’de yer alan bir otelde hayatını birleştirdi. Çiftin nikah törenine yakın dostları akın etti. Bu isimlerden biri de Aras Bulut İynemli ve Bige Önal ikilisi oldu. Gecenin sonunda basın mensuplarının karşısına geçen ikiliden Önal, talihsiz bir an yaşadı.

Galatasaraylı eski futbolcu Erhan Önal ve eski manken Mine Baysan'ın kızı oyuncu Bige Önal, basın mensuplarının kendisine yönelttiği soruları yanıtlarken sert esen rüzgarın azizliğine uğrayarak frikik vermekten kurtulamadı.

 

 

 

 

 

 

Yorumlar