Bergüzar Korel ve Halit Ergenç boşanıyor mu, neden boşanıyor?

Halit Ergenç’in Ortaköy’de daire baktığı iddiasından sonra magazin gündeminde Bergüzar Korel ve Halit Ergenç boşanıyor mu, neden boşanıyor? Sorusunu akıllara getirdi.

Bergüzar Korel ve Halit Ergenç boşanıyor mu, neden boşanıyor?
Son Güncelleme: 23 Ağustos 2019 Cuma 11:57
5 Ekim 2018 Cuma 10:41

Yıllar önce Binbir Gece dizisinde tanışan ve 7 Ağustos 2009 yılında hayatlarını birleştiren ve gayet mutlu bir evlilik yaşayan Bergüzar Korel ve Halit Ergenç çifti üzerinde kara bulutlar mı dolaşıyor? Bergüzar Korel ve Halit Ergenç boşanıyor mu, neden boşanıyor, bu iddia nereden çıktı, doğru mu? Soruları magazin gündeminde.

Bergüzar Korel ve Halit Ergenç boşanıyor mu, neden boşanıyor?

Halit Ergenç'in Ortaköy'de 2+1 kiralık daire baktığı iddiası magazin gündemine bomba gibi oturdu. Bu iddia 'Acaba Halit Ergenç ile Bergüzar Korel boşanıyor mu sorusunu akıllara getirdi. Bu iddia Beyaz TV'deki Söylemezsem Olmaz programında gündeme geldi. Tabi bu iddia gerçekten boşandıklarını göstermiyor. İddianın doğru olup olmadığı ilerleyen zamanlarda netleşir. Bergüzar Korel-Halit Ergenç çiftinin 9 Ekim 2010 tarihinde de bebekleri Ali dünyaya gelmişti.

Halit Ergenç, Gizem Soysaldı ile yollarını ayırdıktan sonra 'Binbir Gece' dizisindeki rol arkadaşı Bergüzar Korel'le dünyaevine girmişti. Hatta Ergenç'in Gizem Soysaldı ile evli olduğu süre zarfında Bergüzar Korel ile görüştüğü iddiaları da o dönemde gündeme gelmişti. Ünlü oyuncu bu iddiaların ardından sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak ateş püskürmüştü. İşte Halit Ergenç'in o açıklaması...

"Seneler evvel, ilişkimizin başlarında herkes ağzının suyu akarcasına üstümüze saldırırken neler yaşadığımızı bir röportajda anlatmıştım. Adam olan bir defa söylemeyle anlar kelamı ama bugün bu kadar sene sonra hala bir takım yerlerde bir takım çirkin yakıştırmalar yapılıyorsa hele ki Bergüzar hakkında, demek ki ben güzelce anlatamadım halimizi diye düşünüyorum.

Hanımlar - beyler, tekrar söylüyorum, benim ilk evliliğimi bitirmemin Bergüzar ile zerre kadar dahi alakası yoktur. Resmen ve anlaşma yoluyla bitmiş bir evlilikten bir süre sonra böylesi zorluklar olacağını bile bile özveri ve aşk ile başlamış bir ilişkidir bizimkisi.

Kalkıp -mış, -miş ve ‘duyduk ki’ gibi ifadelerle yazılmış dedikodulara itibar etmek olacak iş değildir. Kaldı ki o günlerde bu dedikodulara taraf yaptığınız kişilerin şu an aileleri ve çocukları var. Biraz saygı lütfen."

 

 

Yorumlar