Beren Güney kimdir? İnstagram adresi ne? Beren Güney cinsiyet mi değiştirdi? Erkek hali

Beren Güney kimdir? İnstagram adresi ne? Beren Güney cinsiyet mi değiştirdi? Erkek hali ile ilgili bilgiler sosyal medyadaki iddialardan sonra en çok araştırılan konulardan biri oldu. Azonceoldu ekibi olarak Beren Güney Tolga İmamoğlu ile ilgili bilgileri derledik.

Beren Güney kimdir? İnstagram adresi ne? Beren Güney cinsiyet mi değiştirdi? Erkek hali
Son Güncelleme: 13 Şubat 2020 Perşembe 15:54
13 Şubat 2020 Perşembe 15:48

Beren Güney kimdir? Beren Güney instagram estetiksiz erkek hali kısa sürede en çok araştırılan konu oldu. Sosyal medyada Beren Güney'in cinsiyet değiştirdiği iddia edildi. Peki ama Beren Güney kimdir? İnstagram adresi ne? Beren Güney cinsiyet mi değiştirdi? Erkek hali

Beren Güney kimdir?

Daha önce Beşiktaşlı futbolcu Elneny ile olan konuşmasını ifşalayan Instagram fenomeni Beren Güney’in, yıllar önce cinsiyet değiştirdiği ortaya çıktı! Eski ismi Tolga İmanoğlu olan ve yurtdışında ameliyat olup Türkiye’ye Beren Güney olarak dönen fenomen, henüz açıklama yapmadı.

Beren Güney İnstagram adresi ne?

Beren Güney'in instagram adresi berennguneydir. 100 bin takipçisi bulunmaktadır. 

Beren Güney cinsiyet mi değiştirdi?

Beren Güney'in cinsiyet değiştirdiği iddia edildi. 

Sosyal medyadaki iddiada ''Tıp çok ilerledi. Evet evet gerçekten çok ilerledi... Tolga cinsel eğilimden dolayı Türkiye'de tepki çekince yurt dışına gitti. Tabi bir daha Tolga olarak dönmedi Beren olarak döndü... Şimdi ne mi olacak. Beren Güney önce kaldır o paylaşımı diye tehdit edecek sonra savcılığa suç duyurusunda bulunacak sonra instagrama şikayet edip paylaşımı kaldırttıracak aradan bir kaç hafta geçtikten sonrza da özür dileyip teşekkür edecek... Tabi bu arada takipçisi de uçacak... Baştan söyliyeyim Beren'in doktoru kin bilmiyorum lütfen sormayın... Son olarak Beren Güney'i yolda görseniz eskiden erkek olduğunu anlarmıydınız... '' cümleleri yer aldı. 

Erkek haliYorumlar