Cumhurbaşkanı Erdoğan'a bursuyla ilgili mektup veren Aylin İbrahimağaoğlu kimdir?

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ziyareti sırasında bir genç kız mektup verdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'a bursuyla ilgili mektup veren Aylin İbrahimoağağlu kimdir? Aylin İbrahimağaoğlu kimdir, kaç lira burs istedi? sorularıyla gündem oldu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a bursuyla ilgili mektup veren Aylin İbrahimağaoğlu kimdir?
Son Güncelleme: 8 Aralık 2018 Cumartesi 16:05
8 Aralık 2018 Cumartesi 14:11

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a bursuyla ilgili mektup veren Aylin İbrahimağaoğlu kimdir? Aylin İbrahimağaoğlu kimdir, kaç lira burs istedi? soruları gündeme geldi. İşte Aylin İbrahimoğlu kimdir, kaç lira burs istedi? yanıtı.

Aylin İbrahimoğlu kimdir, kaç lira burs istedi?
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kendisine mektup yazan üniversite öğrencisi Aylin İbrahiağaoğlu’nu telefonla aradı.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Twitter hesabından, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, kendisine mektup yazan üniversite öğrencisiyle yaptığı telefon görüşmesini içeren bir video paylaştı. Üniversite öğrencisi Aylin İbrahimağaoğlu, İstanbul’da bir program çıkışında Erdoğan’a mektup iletmek istedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan bunu görünce arabayı durdurup Aylin İbrahimağaoğlu ile kısa bir süre sohbet etti ve mektupları aldı. Arabada mektupları okuyan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Aylin İbrahimağaoğlu’nu telefonla arayarak mektupta yazılanların detaylarıyla ilgili bilgi aldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bu görüşmesi Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun tarafından tarafından Twitter hesabından paylaşıldı. Burs konusuyla ilgili olduğu anlaşılan telefon görüşmesinde Erdoğan’ın telefonda öğrenciye “ya bu Oflular bi alem dinle beni” diye takıldığı da duyuldu.

Aylin İbrahimoğlu 22 yaşında bir üniversite öğrencisidir. Aylin İbrahimağaoğlu'nun memleketi Trabzon Of'tur. 

Yorumlar