Arda Kural'ın metrobüse bindiği anlar sosyal medyada gündem oldu

Kötü haber müjdeleyicisi Onur Akay, Arda Kural’ın metrobüste çekilmiş fotoğraflarını paylaştı. Arda Kural'ın metrobüse bindiği anlar sosyal medyada gündem oldu.

Arda Kural'ın metrobüse bindiği anlar sosyal medyada gündem oldu
Son Güncelleme: 12 Ocak 2019 Cumartesi 09:43
12 Ocak 2019 Cumartesi 09:33

Uzun süre şizofreni tedavisi gören ve kendisini toparlayan Arda Kural'ın metrobüste çekilmiş fotoğrafları Onur Akay tarafından paylaşıldı. Onur Akay konuyla ilgili bir de yazı hazırladı. Onur Akay yazısında, ''"Arda, günde 3 ilaç kullanıyordu ve tekrar işi ile ilgili gelişmeler yaşayınca durumu iyiye gitmeye başlamış ve düzelmişti. Ancak projelerde yer bulamayan Arda'nın hastalığı yeniden nüksetti ve bitkin bir şekilde metrobüslerde ve minibüslerde dolaşıyor. Günlerdir aynı kazağı giyiyor, telefonunu bile kullanamıyor. Sosyal medya adresleriyle bile ev arkadaşı ilgileniyor" cümlelerini kullandı. 

Arda Kural için yapımcılara seslenen ünlü sanatçı Onur Akay, "Bir dönem yakışıklılığı ile genç kızların hayallerini süsleyen Arda Kural'a, Türkiye'de bir projede yer verecek yapımcı yok mu şimdi? Yapımcılara da yazıklar olsun! " "Arda şizofren değil ve tedavi sonrası düzelebilecek bir hastalığı var. Ancak sevenlerinin ve yapımcıların onu yalnız bırakmaması ve sabırla destek olması gerekli!" ifadelerini kullandı.

 

Yorumlar

nesum En beğenilen yorum
müptezel gibi
sevda can
sanat camiyası yardım etsin ..muslumanım demekle olmaz..bir nisanı olumune seveb olduysanız insanlık olur boyle biline