Ali Ronay'ın eşi Lala Ronay kimdir? Çocukları var mı? Lala Ronay instagram

Lala Ronay instagram! FOX'ta The Taste Türkiye yarışmasında Ali Ronay çok konuşuldu. Ali Ronay'ın eşi Lala Ronay kimdir? Çocukları var mı? soruları gündeme geldi. İşte Ali Ronay'ın eşi Lala Ronay kimdir? Çocukları var mı? yanıtı.

Ali Ronay'ın eşi Lala Ronay kimdir? Çocukları var mı? Lala Ronay instagram
Son Güncelleme: 15 Mayıs 2019 Çarşamba 16:28
15 Mayıs 2019 Çarşamba 16:18

Ali Ronay'ın eşi Lala Ronay kimdir? Çocukları var mı? soruları FOX'un yeni yarışmasıyla gündeme geldi. Peki ama Ali Ronay'ın eşi Lala Ronay kimdir? Çocukları var mı?

Ali Ronay'ın eşi kimdir?

Ali Ronay'ın eşi Lala Ronay'dır. 2 çocukları vardır. 

Gastronomi alanında; 19 yıllık hem yurt dışı hem de yurt içi deneyimine sahip Ronay, 27 yaşında baş aşçı olan ve Anadolu Türk Mutfağı’nı dünyaya tanıtmak için 10 yıldır Anadolu Mutfak Kültürleri üzerinde araştırmalar yapmıştır. Lokal tatlara kattığı yeni yorumlarla, Swissôtel mutfağına kendi imzasını atmıştır.

Yenilikçi tarzını geleneksel tatlarla buluşturarak modern ile klasiği bir araya getiren Ronay, Swissôtel’in köklü ve lezzetli mutfağını daha da zenginleştirmektedir.

Gençlere olan inancını da her defasında dile getiren deneyimli şef, mutfağına gelen her öğrencinin kendisinden ve ekibinden bir şeyler öğrenmesini ve gittikleri yerlerde bunu yaymalarını sağlamayı da hedeflemektedir.

Yeni nesil mutfağın ilgi çeken isimlerinden Ali Ronay, Gazi Üniversitesi & Amerikan AHMA ve Paul Bocuse Enstitüsü’nden mezun olmuştur.

Yorumlar