4N1K dizisi final mi yapıyor?

Yaz sezonunun iddiaları dizileri arasında yer alan 4N1K dizisi final mi yapıyor? İşte dizi hakkında yapılan yorum..

4N1K dizisi final mi yapıyor?
Son Güncelleme: 23 Ağustos 2019 Cuma 11:56
13 Eylül 2018 Perşembe 14:57

İddialı diziler arasında FOX TV dizileri de oldukça iddiaları. FOX TV’de yaz dizisi olarak ekranlara gelen 4N1K hakkındaki final kararı doğru mu? İşte dizi hakkında verilen karar..

Uzun süredir hazırlıkları süren 4N1K İlk Aşk dizisi, daha çok gençlere hitap eden konusuyla da hedef kitlesinin ilgisini büyük oranda çekti. Reytingleri çok yüksek olmayan dizinin yeni sezonda devam edip etmeyeceği büyük bir merak konusuydu.

Vatan Gazetesi’nden Oya Doğan, Fox TV Genel Müdürü Cenk Soner ile yaptığı röportajda 4N1K İlk Aşk’ın akıbetini de sordu. İşte aldığı yanıt:

4N1K dizisi final mi yapıyor?

Vatan Gazetesi’nden Oya Doğan yeni sezon dizileri hakkında çok konuşulacak açıklamalar yaptı. Bunlardan biri de yaz sezonuna iddialı giriş yapan gençlik dizisi 4N1K aşk oldu.

İşte Doğan'ın yaz dizileri değerlendirmesi; Geçen sezon başarılı olan 4 dizimiz devam edeceği için kaygımız önceki yıllara göre daha azdı. O nedenle biz bu yazı gençlere yatırım yaparak geçirdik. Çünkü bugünün gençleri geleceğin televizyon izleyicisi olacak. Bu yaz 4N1K-2 filmini ve 4N1K İlk Aşk dizisini yaptık. Hedef kitlemizin çok üstünde karşılığını aldığımız bir iş oldu. Çok yüksek reytingler almadı ama hedef kitlesine ulaştı. Dijital tarafta izlenmesi çok yüksek. Sosyal medyası yüksek. Sezonda büyük bir rekabetin ortasında, yüksek dramların ortasında zorlanacaktır. Ama ciddi bir reyting kaybı dizinin arkasında duracağız.

4N1K 10.bölümde neler oldu?

Ali’nin gerçekleri bilmesi gerektiğine inanan Barış, Yaprak’ı ikna etmeye çalıştı. Kendi yaşadıklarını örnek veren Barış, onu ikna etmek için anne ve babasının mezarına bile götürdü. Barış’ın Yaprak’a duygularını bilen Ali, ikili arasında onları çözmeye çalıştı. Her ikisinin de kendisinden bir şey sakladığına iyice emin olur. Oğuz’un ailesinin kötüleşen mali durumu gizlenemez durumdaydı. Çete ona destek olmak için bir plan yaptı. Herkes dört koldan Oğuz’lara yardım etmek için seferber oldu. Cihan ile Ece arasında ise beklenmedik bir gelişme yaşadı. Okula yeni gelen Tuna’nın tuhaf davranışları herkesi tedirgin etti, özellikle de Yaprak’ı. Barış’ın baskısına dayanmayan Yaprak, Ali’ye her şeyi itiraf etmeye gitti. Evde ise onu bambaşka bir sürpriz bekliyordu.

 

Yorumlar