25 Eylül 2020 Cuma Temizlik Benim İşim birincisi kim?

25 Eylül 2020 Cuma Temizlik Benim İşim birincisi kim? Sorusu araştırılmaya başlandı. Yeni sezona bomba gibi başlayan programda 25 Eylül 2020 Cuma Temizlik Benim İşim birincisi kim? araştırılıyor…

25 Eylül 2020 Cuma Temizlik Benim İşim birincisi kim?
Son Güncelleme: 21 Eylül 2020 Pazartesi 18:12
21 Eylül 2020 Pazartesi 18:07

25 Eylül 2020 Cuma Temizlik Benim İşim birincisi kim? Kadir Ezildi’nin sunduğu program yeni sezona başladı. Evlerin temizlendiği programda yarışmacıların temizlediği evlere rakipleri puan veriyor. Birbirlerinden iyi puan almak için yarışan yarışmacılar hafta sonunda en yüksek puanı alarak birinci olmak için çalışıyor, Haftanın birincisi olan yarışmacı ise para ile ödüllendiriyor. Peki, 25 Eylül 2020 Cuma Temizlik Benim İşim birincisi kim? Detaylar haberimizde…

25 Eylül 2020 Cuma Temizlik Benim İşim birincisi kim?

25 Eylül 2020 Cuma Temizlik Benim İşim birincisi kim? sorusunun yanıtı hafta sonu belli olacak.

25 Eylül 2020 Cuma Temizlik Benim İşim kim ne kadar puan aldı?

Kiraz Gilgil rakiplerinden 13 puan aldı.

25 Eylül 2020 Cuma Temizlik Benim İşim yarışmacıları kim?

Kiraz Gilgil kimdir?

İlk gün hünerlerini sergileyecek olan Kiraz Gilgil 28 yaşındadır. 1 çocuk sahibidir. Ev hanımıdır. Aslen Konyalıdır. Haftanın en iddialı ve deneyimli yarışmacısı olarak 10 bin lirayı kazanmak istiyor.

Kadir Ezildi kimdir?

24 yaşındaki Kadir Ezildi, özel bir hastanede arşiv sorumlusu olarak çalıştı. İstanbul’da annesi ve erkek kardeşi ile birlikte yaşıyor. Sosyal medyada paylaştığı videolarla popüler olan Kadir, katıldığı televizyon programı ile geniş kitlelere ulaşarak herkesin beğenisini kazandı. Temizlik konusundaki takıntıları, ailesi ve komşularıyla olan ilişkilerini yansıtan videolarıyla mahalle kültürüne olan özlemimizi gidererek “ailemizin çocuğu” olmayı başardı. Özlü sözleri, esprili üslubu ve günlük yaşamdaki maceralarıyla o artık bir fenomen!  Kadir Ezildi’nin temizlik konusundaki takıntısı anne ve babasının ayrılmasından sonra başlamış. Kadir evini çok seviyor ve sürekli temizlik yapıyor. Ne var ki annesi ve erkek kardeşi bu durumdan pek de memnun değiller! Zira kendilerini evlerinde misafir gibi hissediyorlar! Bir yeri kirletmemek için sürekli diken üstünde yaşıyorlar!  Temizliğin yanı sıra düzen konusunda da takıntılı olan Kadir Ezildi, kazandığı tüm parayı temizlik malzemelerine ve evin dekorasyonuna harcıyor. Öyle ki evdeki mobilyaları kendi temizlik anlayışına uymadığı gerekçesiyle baştan aşağıya yenilediğini söylüyor. Market alışverişi sırasında temizlik ürünlerinin olduğu reyonda çok fazla zaman geçiriyor. Tüm ürünleri yakından inceliyor. Evin bütün temizliğini kendisi yapıyor. Yere kıl döküleceği gerekçesiyle erkek kardeşine ağda yaptıracak derecede takıntılı bir temizlik hastası! Çamaşır suyuyla ilişkisini “Temiz olması için çiçeklere bile döküyorum” diyerek açıklıyor. Ondan habersiz eve misafir gelemiyor. Gelen misafirlerin ilk olarak banyoya gitmelerini rica ediyor. Misafirlerden ayaklarını yıkayarak çoraplarını değiştirmelerini istiyor. Temizlik konusunda takıntılı olduğunun farkında fakat tedavinin bu duruma bir çözüm olacağını düşünmüyor.

Temizlik Benim İşim hakkında

“En iyi temizliği ben yaparım” diyen 5 titiz, temizlik takıntısıyla nam salan, sosyal medyada herkesin Asiyelisi olan Kadir Ezildi eşliğinde yarışacak, bir hafta boyunca kirli ve dağınık 5 evi temizleyecek. Kıyasıya rekabetin yaşanacağı, eğlencenin hiç eksik olmayacağı yarışmada haftanın birincisi büyük ödülün sahibi olacak. Haftanın finalinde en fazla puanı alan yarışmacı, büyük ödül 10.000 TL’nin sahibi olacak.

 

Yorumlar