14 Nisan 2019 Pazar günlük burç yorumları

Burçseverler 14 Nisan 2019 Pazar Aslan, Terazi, Oğlak, İkizler, Yay, Yengeç, Başak, Balık Koç Burç Yorumlarını araştırmaktadırlar. 14 Nisan 2019 Pazar günü burcunuzu nelerin beklediğini öğrenmek istiyorsanız azonceoldu.com'da sizler için derlediğimiz günlük burç yorumları yazımızı okumalısınız

14 Nisan 2019 Pazar günlük burç yorumları
Son Güncelleme: 13 Nisan 2019 Cumartesi 12:25
13 Nisan 2019 Cumartesi 09:15

14 NİSAN 2019 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Azonceoldu.com olarak sizler için 14 Nisan 2019 Pazar günlük burç yorumlarını derledik. Yeni günde koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçlarını neler bekliyor diye merak ediyorsanız günlük burç yorumlarınızı hemen okumalısınız. İşte iş, aşk, sağlık ve para ile ilgili gelişmeleri günlük burç yorumlarınızdan öğrenin.

14 Nisan 2019 Pazar KOÇ Burç Yorumu:

Hafta sonu Koç burcunu yansıtan kişiler kendilerini dinlenmeye adayacak. Zor bir hafta atlattığınızı düşünüyorum. Ekonomik olarak bir kayıp yaşayabilirsiniz fakat aklınızla bu tarz bir kaybı atlatacaksınız. 

14 Nisan 2019 Pazar BOĞA Burç Yorumu:

Sırlarınızın ortaya çıkabileceği bir gündesiniz. Mümkünse en yakın arkadaşlarınızla da konuşurken dikkatli olmalısınız. Bugün ailenize vakit ayırın. 

14 Nisan 2019 Pazar İKİZLER Burç Yorumu:

Hafta sonu sizin için çok hareketli geçecek. Taşınma işlemleriyle uğraşabilirsiniz. Özellikle bugünden itibaren yatırım yapmak isteyebilirsiniz. Yaratıcı fikirleriniz iş yerinde çok seviliyor.

14 Nisan 2019 Pazar YENGEÇ Burç Yorumu:

Karamsar olmanızı gerektirecek hiçbir konu yokken kuruntularınızla boğuşmaktasınız. Pazar günü temiz hava almanız, kendinizle yüzleşmeniz size çok yarayacaktır. 

14 Nisan 2019 Pazar ASLAN Burç Yorumu:

İddialı bir pazar günü geçireceksiniz. İlişki yaşadığınız insanla birlikte mutlu bir güne imza atabilirsiniz. Ya da yeni flörtlere imza atabilirsiniz. 

14 Nisan 2019 Pazar BAŞAK Burç Yorumu:

Yatırım için riskli günler sizi bekliyor, elinizdeki parayı fazla harcamamalısınız, sağlık problemleriniz ortaya çıkabilir. Bol bol meyve yemenizde fayda var. 

14 Nisan 2019 Pazar TERAZİ Burç Yorumu:

Bugün sizin için yeni bir iş kararı alma günü. Mevcut işinizde tatsızlıklar ve yola koyulmak için araştırmalara başlayacaksınız. 

14 Nisan 2019 Pazar AKREP Burç Yorumu:

Derin duygular bu haftada sizle mücadele edecek. Çok sorgulayacağınız bir gündesiniz. Uzun süre sorgu sual içinde olmanız size yaramayacak. 
14 Nisan 2019 Pazar YAY Burç Yorumu:

Bugün uzun süredir görüşmediğiniz ve iletişim kurmadığınız kişilerle iletişim kurmak isteyebilirsiniz. Bazılarını gerçekten çok özediğinizin farkındasınız ve onların da sizinle konuşmak istediğini az çok biliyorsunuz. 

14 Nisan 2019 Pazar OĞLAK Burç Yorumu:

Uzun süredir gerçek paylaşımlara ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsunuz bugün bunların üstesinden gelmek için önemli bir adım atabilirsiniz. Bugün kendinizi karmakarışık duygular ve düşünceler içinde bulabilirsiniz. Ancak hızlı düşünüp karar vermeniz gereken bir gündesiniz.  Yanlış kararlar almamak için her şeyi sırayla planlamalı ve önemli olanlara öncelik vermelisiniz. Derin düşünce yapınız varken sizi ileriye taşıyacak gerçekleri bir an önce görmelisiniz.

14 Nisan 2019 Pazar KOVA Burç Yorumu:

Aşk konusunda engellerden hoşlanmadığınız günlerden biri diyebiliriz. Bugün sosyal anlamdaki ilişkilerinizi başarıyla taçlandıracaksınız. Çocuklarınız varsa bugün sizin için onlarla ilgilenme günü olabilir.

14 Nisan 2019 Pazar BALIK Burç Yorumu:

Bugün ailenizle ortak bir toplantıya katılabilirsiniz. Uzun süredir iş nedeniyle görüşmediğiniz yakınlarınız var onları ihmal etmemenizde fayda var. 

Yorumlar