Aykut Kocaman'dan Gaziantep FK açıklaması: Yüzde 99,9 bu sezon için...

Aykut Kocaman, Gaziantep FK için isminin gündeme gelmesinin ardından yaptığı açıklamada, "Hayatta büyük konuşmamak lazım. Hayatın bize getirecekleri ne olur bilemiyorum ama fikrimi değiştireceğimi de zannetmiyorum. Yüzde 99,9 bu sezon için takım çalıştırmayı düşünmüyorum." ifadelerini kullandı.

Aykut Kocaman'dan Gaziantep FK açıklaması: Yüzde 99,9 bu sezon için...
Son Güncelleme: 12 Ocak 2021 Salı 11:56
12 Ocak 2021 Salı 11:51

Süper Lig takımlarından Gaziantep FK'de Marius Sumudica'nın görevden ayrılmasının ardından Aykut Kocaman ismi gündeme geldi.

Aykut Kocaman yaptığı açıklamada, "Sezon sonuna kadar çalışmayacağım. Birincisi sağlık anlamında salgının yarattığı bir takım şeyler olacak. İkincisi meslek sağlığı odaklı bakıldığı zaman da acayip bir şey olacaktı. Hayatta büyük konuşmamak lazım. Hayatın bize getirecekleri ne olur bilemiyorum ama fikrimi değiştireceğimi de zannetmiyorum. Yüzde 99,9 bu sezon için takım çalıştırmayı düşünmüyorum." dedi.

Deneyimli teknik adam ayrıca "Takım ayrımı yapmıyorum ve yapmayacağım da. Gaziantep FK çok iyi bir noktada. İyi bir kadroları var. Dediğim gibi çok büyük konuşmamakla beraber bu sezon takım çalıştırmayı düşünmüyorum." diyerek sözlerini noktaladı.

Yorumlar