Semih Kaya dönüyor mu?

Semih Kaya'nın menajeri Güde Fazıl Özdemir Galatasaray kulübünden teklif gelirse milli futbolcunun Galatasaray'a dönebileceğini duyurdu.

Semih Kaya dönüyor mu?
Son Güncelleme: 3 Temmuz 2020 Cuma 17:00
3 Temmuz 2020 Cuma 16:55

Semih Kaya yeniden Galatasaray forması giyebilir. Milli futbolcunun menajeri sarı kırmızılılardan teklif gelmesi halinde değerlendireceklerini söyledi.

Galatasaray, bu sezon stoperde istikrarı yakalayamadı. Sarı-kırmızılılar bu bölgede yaşanan sakatlıklar nedeniyle stoperde orta saha rotasyonunu kullandı.

Yönetim önümüzdeki sezon aynı sıkıntıları yaşamamak için savunma rotasyonunu genişletmeyi planlıyor. Yabancı sayısındaki değişiklik ihtimali de düşünüldüğünde sarı-kırmızılılar için ön plana çıkan isimlerden biri de Semih Kaya.

Menajer Güde Fazıl Özdemir, Semih Kaya’nın Galatasaray’a transferi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

"Semih Kaya’nın Sparta Prag ile olan kontratı 15 Temmuz’da bitecek. Galatasaray ile henüz bir görüşmemiz olmadı ama Galatasaray Semih’in evi ve yetiştiği kulübü eğer bir teklif gelirse Semih bunu değerlendirecektir."

2006 yılında Galatasaray altyapısına katılan Semih Kaya, daha önce sarı-kırmızılı forma ile 6 buçuk sezon geçirdi ve 209 resmi maça çıktı.

Yorumlar