PSG'de Pochettino Messi'yi istiyor

Fransız kulübü Paris Saint-Germain (PSG), takımın başına geçirmeye hazırlandığı Arjantinli teknik adam Mauricio Pochettino ile 2021'de olası Lionel Messi transferi için avantaj sağlamayı da istiyor.

PSG'de Pochettino Messi'yi istiyor
Son Güncelleme: 30 Aralık 2020 Çarşamba 14:38
30 Aralık 2020 Çarşamba 14:36

Fransız devi PSG, Thomas Tuchel ile yollarını ayırdıktan sonra eski oyuncusu Mauricio Pochettino'yu takımın başına getirmeye hazırlanıyor. Arjantinli hocanın Paris Saint-Germain'in başına geçmesi ile 2021'de yaşanması muhtemel Messi transfer yarışında da bir avantaj sağlamak isteniyor.

 BUT PSG'nin haberine göre Paris Saint-Germain'in Pochettino hamlesi, vatandaşı Lionel Messi'nin Paris'e gelişinde önemli bir faktör olabilir. Lionel Messi'nin sözleşmesinin bitmesi ile sezon sonunda Barcelona'dan ayrılması durumunda transferi adına en büyük adaylar olarak Manchester City ve PSG gösterilmekte.

Pochettino geçtiğimiz Mart ayında yaptığı açıklamada, "Bir gün Newells'a dönmeyi hayal ediyorum. Hala zamanım var. Belki 10 yıl sonra olacak, belki Messi ile olacak" ifadelerini kullanarak Arjantinli yıldızla çalışma hayalini dile getirmişti.

Yorumlar