Çalhanoğlu’ndan Galatasaray açıklaması: Küçüklüğümden beri tutuyorum

A Milli Takım ve Milan oyuncusu Hakan Çalhanoğlu, “Galatasaray ve taraftarına her zaman sempatim oldu. Küçüklüğümden beri Galatasaraylıyım” dedi

Çalhanoğlu’ndan Galatasaray açıklaması: Küçüklüğümden beri tutuyorum
Son Güncelleme: 12 Eylül 2019 Perşembe 11:29
12 Eylül 2019 Perşembe 11:27

A Milli Takım’ın yıldızı, Milan’ın 10 numarası Hakan Çalhanoğlu, Fanatik’e konuştu. “Galatasaray ve taraftarına her zaman sempatim oldu” diyen A Milli Takım’ın yıldızı, Milan’ın 10 numarası, “Hiçbir zaman söylemekten çekinmedim. Küçüklüğümden beri Galatasaraylıyım. Galatasaray taraftarını çok seviyorum. En yakın arkadaşlarım bile ultrAslan’dan. İleri de ne olur bilmem tabi ama gönlüm hep Galatasaray’dan yana” ifadelerini kullandı.

Milli takımın hedefleriyle ilgili de konuşan Çalhanoğlu, şunları dile getirdi:

“Kazanmaya ihtiyacımız vardı”

“Takım arkadaşlarımı öncelikle tebrik ediyorum. Kampta bu maçlara çok iyi hazırlandık. Önümüzde çok daha önemli maçlar var, Fransa ve İzlanda gibi... Bu galibiyetlere bizim ihtiyacımız vardı. Çünkü kolay gibi görünen ama zor olan maçlar. Bu maçlardan da galibiyet ile ayrılmak zorundaydık. Bunu başardık. Ülkemizin yüzünü güldürdüğümüz için mutluyuz. İnşallah önümüzdeki kamplarda da bu motivasyonla, bu şekilde hazırlanır ve maçlarımızı kazanırız...”

Yorumlar