İrfan Can Kahveci Nihat kahveci akraba mı, İrfan can Kahveci Nihat Kahveci’nin neyi oluyor?

İrfan Can Kahveci Nihat kahveci akraba mı, İrfan can Kahveci Nihat Kahveci’nin neyi oluyor? Soruları Başakşehir'de gösterdiği performansla göze çarpmasıyla merak konusu oldu. İşte İrfan Can Kahveci Nihat kahveci akraba mı, İrfan can Kahveci Nihat Kahveci’nin neyi oluyor? Sorularının yanıtı.

İrfan Can Kahveci Nihat kahveci akraba mı,  İrfan can Kahveci Nihat Kahveci’nin neyi oluyor?
15 Nisan 2018 Pazar 22:09

İrfan Can Kahveci Nihat kahveci akraba mı, İrfan Can Kahveci Nihat Kahveci’nin neyi oluyor? Soruları Gençlerbirliği'nden Başakşehir'e transfer olan başarılı futbılcunun bu takımda iyi bir performans sergilemesi sonrası merak konusu oldu. İrfan Can Kahveci Nihat kahveci akraba mı, İrfan Can Kahveci Nihat Kahveci’nin neyi oluyor? Sorulanın yanıtı sizler için derledik. Futbola 7 yaşında Gençlerbirliği'nin altyapısında başalayan İrfan Can Kahveci yine Gençlerbirliği'nde yıldızını parlatmış ve Başakehir'e transfer olmuştur. İşte İrfan Can Kahveci Nihat kahveci akraba mı, İrfan Can Kahveci Nihat Kahveci’nin neyi oluyor? Sorularının cevabı...

İrfan Can Kahveci kimdir?

15 Temmuz 1995 doğumlu olan İrfan Can Kahveci Orta Saha mevkiinde görev yapan Kahveci Gençlerbirliği'nde forma giymiş ardında da Başakşehşr'e transfer olmuştur. 

İrfan Can Kahveci Nihat kahveci akraba mı?

Annesi Yozgat babası ise Ankara'nın Ayaş ilçesine bağlı Bayat köyündendir. İrfan Can da bu köyde dünyaya gelmiştir. İki kardeş olan İrfan Can Kahveci'ni bir de ablası bulunmaktadır. Annesi ev hanımı babası ise Ankara OSTİM Sanayi Sitesi'nde motor ustalığı yapmaktadır. İrfan Can Kahveci lise eğitimini tamamladıktan sonra Gazi Üniversitesi BESYO'ya girdi.

Kaç yaşında futbola başladı?

Çocukluğundan bu yana futbolcu olmak isteyen İrfan Can Kahveci 7 yaşında Gençlerbirliği Futbol Okulu'nda başlamıştır. Futbol okulunda gösterdiği performans ile göze girmeyi başaran İrfan seçmelere katılarak Gençlerbirliği'nin alt yapısına girmeyi başarmıştır. 

Fuat Çapa döneminde profesyonel futbolcu oldu

Fuat Çapa döneminde Gençlerbirliği ile profesyonelliğe geçiş sözleşmesi imzaladı ve 2012-2013 sezonunda Gençlerbirliği A2 takımında düzenli olarak forma giymeye başladı. Gençlerbirliği A Takımı'yla da, 27 Nisan 2012'de, Türkiye Kupası mücadelesinde ilk kez Kayserispor'a karşı maçın son 5 dakikasında forma giyen İrfan, 2013-2014 sezonunda tecrübe kazanması için Gençlerbirliği'nin altyapı takımı olan Hacettepe'ye gönderildi.[2] Burada 34 maçta 4 gol kaydeden ve 2013-2014 sezonu sonunda Hacettepe'nin 2. Lig'e yükselmesine katkıda bulunan İrfan, 2014-2015 sezonu başında Gençlerbirliği A Takımı kadrosuna alındı.

 

 

Yorumlar