Galatasaray'dan Terim ve Albayrak açıklaması

Galatasaray, koronavirüs testleri pozitif çıkan ve tedavi altında bulunan Fatih Terim ve Abdürrahim Albayrak'ın sağlık durumları hakkında açıklamalarda bulundu.

Galatasaray'dan Terim ve Albayrak açıklaması
Son Güncelleme: 30 Mart 2020 Pazartesi 10:52
30 Mart 2020 Pazartesi 10:42

Corona virüs testlerinin pozistif çıkmasının ardından hastanede tedavilerine başlanan Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim ve Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak'ın son durumları merak ediliyordu. Sarı Kırmızılı kulüpten 2 ismin son durumları paylaşılırken, dün ortaya çıkan taburcu oluyorlar haberlerini de yalanladı.

İşte Galatasaray'ın açıklaması:

Dün akşam çeşitli medya organlarında, İkinci Başkanımız Sayın Abdurrahim Albayrak ve Teknik Direktörümüz Sayın Fatih Terim’in sağlık durumlarıyla ilgili asılsız haberler yayınlanmıştır.

Her süreçte olduğu gibi bu süreçte de sadece resmi mecralarımızdan yaptığımız açıklamalara itibar edilmesi hususunu bir kez daha önemle hatırlatmak isteriz. Ayrıca, Ülkemizin ulusça salgına karşı hep birlikte mücadele verdiği bu günlerde; toplumu ayrıştırıcı, birbirine düşürücü, asılsız ve iftira nitelikli haber yapanlarla ilgili gerekli yasal işlemler kulübümüz tarafından başlatılmıştır.

İkinci Başkanımız Sayın Abdurrahim Albayrak'ın tedavisi 18 Mart Çarşamba (13. Gün), Başkan Yardımcımız Sayın Yusuf Günay'ın 24 Mart Salı (7. Gün) ve Teknik Direktörümüz Sayın Fatih Terim’in 23 Mart Pazartesi (8. Gün) tarihinden bu yana tedavileri hastanede devam etmektedir.

Yorumlar