Galatasaray'da Khedira transferi

Galatasaray ligde doludizgin yoluna devam ederken bu uzun maratonda orta saha için takviye yapmak istiyor. Sarı- Kırmızılılar’ın transferi için devreye girdiği Khedira, İtalyan gazetecilere Pirlo ile anlaşamadığını açıkladı.

Galatasaray'da Khedira transferi
Son Güncelleme: 23 Eylül 2020 Çarşamba 09:56
23 Eylül 2020 Çarşamba 09:18

Juventus’la sözleşme feshi gündeme gelince, Sarı- Kırmızılılar’ın transferi için devreye girdiği Khedira, İtalyan gazetecilere Pirlo ile anlaşamadığını açıkladı. Yeni hocasının kendisine karşı yaklaşımından memnun olmadığını dile getiren 33 yaşındaki futbolcu, menajeriyle birlikte transfer tekliflerini değerlendirmeye aldığını söyledi. Galatasaray Yönetimi, süreci yakından takip ediyor. Sakatlığı nedeniyle yaklaşık 10 aydır formasından uzak kalan Khedira için talep edilen sağlık raporlarının kulübe ulaşması bekleniyor. Cim Bom’un planı, Alman orta saha oyuncusunu İstanbul’a getirterek, bizzat kulüp doktorları tarafından kontrolleri gerçekleştirmek.

Bedavaya dünya yıldızı!

Juve’nin de mukaveleyi feshetmesi halinde, Galatasaray bonservis bedeli ödemeden dünya çapında çok önemli bir yıldızı daha renklerine bağlayabilir. Ancak Khedira ile Galatasaray dışında birçok kulübün daha ilgilendiği, bu nedenle yıllık maaş talebinin yüksek olabileceği ifade ediliyor.

Yorumlar