Fenerbahçe'de yeni teknik direktör harekatı! İşte adaylar...

Fenerbahçe, Trabzon deplasmanında da kaybederse yönetim, yeni teknik direktör arayışlarına başlayacağı öğrenildi. İşte adaylar...

Fenerbahçe'de yeni teknik direktör harekatı! İşte adaylar...
Son Güncelleme: 23 Şubat 2021 Salı 09:41
23 Şubat 2021 Salı 09:29

Göztepe karşısında beklenmedik bir yenilgi alan Fenerbahçe’de yönetim, Trabzonspor’a mağlup olunması halinde hoca konusunda B planını devreye sokacak. Bir grup; Zico’nun, Alex ile birlikte göreve getirilmesi fikrini ortaya attı. Mesut’un, Fenerbahçe’ye gelmesine destek verenler de Arsenal’in eski hocası efsane Arsene Wenger’i gündeme getirdi. Ancak Sportif Direktör Emre Belözoğlu, göreve gelmesinde büyük pay sahibi olduğu Erol Bulut’a tam destek veriyor.

Yeni sistem, yeni kadro

Belözoğlu, şu anda düzen değişikliğinin takıma yarardan çok zarar getireceği inancında. Deneyimli futbol adamı, sakatların dönmesiyle defansın önünde Luiz Gustavo, İrfan Can, Ozan’lı orta saha, önlerinde Pelkas ve Mesut, ileride de Thiam’lı 4-3-2-1 sistemli kadronun performansına bakılıp, ona göre yol haritasının çizilmesinde ısrarcı. Ancak olumsuz bir sonuç halinde, Belözoğlu’nun da Bulut’la ilgili alınabilecek radikal bir kararın önünde duramayacağı konuşuluyor.

Yorumlar