Beşiktaş'ta Ozan Tufan gelişmesi

Beşiktaş, teknik direktör Sergen Yalçın'ın bizzat istediği Ozan Tufan için çalışmalarına hız verdi. Siyah beyazlı yönetim, Milli orta sahaya karşılık, kulüple sözleşme yenilemeyen Dorukhan Toköz’ü takasta kullanmayı hedefliyor.

Beşiktaş'ta Ozan Tufan gelişmesi
Son Güncelleme: 10 Eylül 2020 Perşembe 11:25
10 Eylül 2020 Perşembe 10:18

Yeni sezon öncesinde hem ligde hem de Avrupa’da önemli hedefleri bulunan Siyah-Beyazlılar, alternatifli bir kadro kurmak için düğmeye bastı. Bu doğrultuda teknik direktör Sergen Yalçın’dan gelen rapor üzerine hareket eden Kara Kartal’ın, ezeli rakibi Fenerbahçe’nin Milli orta sahası Ozan Tufan için ısrarını sürdürdüğü öğrenildi. Sarı- Lacivertliler’in bu sezon özellikle orta alana yaptığı; Jose Sosa ve Mert Hakan Yandaş gibi transferlerin ardından ilk 11’de görev şansı azalan 25 yaşındaki futbolcunun da Sergen Yalçın faktörü sebebiyle Siyah-Beyazlı formayı giymeye olumlu bakabileceği belirtildi.

Böylelikle bedava gitmeyecek...

Ekonomik olarak sıkıntı içerisinde bulunmaları sebebiyle Ozan için para yerine takasta oyuncu kullanmayı düşünen Beşiktaş Yönetimi’nin, bu doğrultuda bu oyuncu için Fenerbahçe’ye Dorukhan Toköz’ü önerebileceği konuşuluyor. Maaşında beklediği kadar iyileştirme yapılmaması sebebiyle gelecek yıl sona erecek kontratını uzatmama kararı alan Dorukhan’ı bu şekilde değerlendirmeye sıcak bakan yönetim, böylelikle oyuncusunu seneye ücretsiz elinden kaçırmamış olacak...

Yorumlar