Aykut Kocaman’dan Nabil Dirar’a tam destek

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Göztepe'yi 2-1 yendikleri maçta futbolcusu Nabil Dirar'ı ıslıklayan taraftarlara sistem etti.

Aykut Kocaman’dan Nabil Dirar’a tam destek - Sayfa 1

Karşılaşmadan sonra düzenlenen basın toplantısında konuşan Kocaman, son derece doğru oynayarak kazandıklarını anlatarak, şunları kaydetti:

1 19
 
Aykut Kocaman’dan Nabil Dirar’a tam destek - Sayfa 2

"Aslında 'seyirci' demek lazım. Taraftarlık başka bir şey. Bazı oyuncularımız sürekli ıslıklandı ikinci bölümde. Biz burada gururla ve şerefle mücadele ediyoruz. Futbolcular en az taraftar kadar şampiyonluğu istiyor. Rakip değiliz biz. Böyle olunca, anlamak istemediğim bir durum ortaya çıkıyor. Oyuncu bir taraftan sonra kaçar. Allah'tan bizim oyuncularımız böyle değil. En zor periyoda girdik. Seyircilerin bir kısmı oyuncuları maçtan düşürecek hamle yapıyor. 

2 19
 
Aykut Kocaman’dan Nabil Dirar’a tam destek - Sayfa 3

Herkes sütten ak kaşık bizde. Yapılan davranışın sonucu pek fazla düşünülmüyor. Gururla ve şerefle Fenerbahçe'yi temsil edeceğiz. Affedilmeyen hatalar, bir taraftan da seyircinin reaksiyonu. Hakem de çok genç bir arkadaş, çok daha iyi bir hakem olacak ama başka sahalarda bu kadar dirençli olmuyorlar. Bu da doğal, normal. Her şeye rağmen çok kritik haftalar öncesinde bütün oyuncularımı canı gönülden kutluyorum."

3 19
 
Aykut Kocaman’dan Nabil Dirar’a tam destek - Sayfa 4

Aykut Kocaman, taraftarın eleştirisiyle karşılaşan Dirar'ın takımının olmazsa olmazı olduğunu dile getirdi.

4 19