Abdurrahim Albayrak: Allah'ın cezası Trump bizi mahvetti

Abdurrahim Albayrak, CNN Türk'te yayınlanan programda transfer açıklamalarında bulundu. Albayrak, ABD Başkanı Trump yüzünden döviz kurunun yükseldiğini ve oyuncu almalarının zorlaştığını belirtti.

Abdurrahim Albayrak: Allah'ın cezası Trump bizi mahvetti
Son Güncelleme: 12 Ağustos 2018 Pazar 11:05
12 Ağustos 2018 Pazar 10:57

Abdurrahim Albayrak CNN Türk'te transfer yapamama zorluğuna ''Amerika'da bir adam var ya... Allah kahretsin, bizi mahvetti. Trump'tan bahsediyorum. Allah'ın cezası bizi mahvetti. Uçak indirdim lafları yok. Ne uçak indirebilirsiniz ne de kaldırabilirsiniz. Çünkü borcumuz bir günde yüzde 25 çoğaldı.'' cümleleriyle açıklık getirdi. 

KULÜPLER ALMAYA YANAŞMIYOR
Oyuncu satamamayla ilgili sorulara ise "Bütün kulüpler oyuncu satmak için çaba sarfedecek. Kolay satamıyoruz. Zamanında çok büyük paralar verilmiş. Satmaya kalktığımızda, vereceğimiz kulüpler bu paraların verilmesine yanaşmıyor. Böyle olunca da oyuncuyu elden çıkaramıyorsunuz. İnşallah bütün kulüpler bu sıkıntıdan kurtulur." ifadeleriyle yanıt verdi. 

DENAYER SORUSUNA YANIT
Denayer ile ilgili "İsim veremem ama başkan, yönetim ve hocayla beraber çok titiz bir çalışma içerisindeyiz. Artık cicim ayları geçti. Hesabımızı çok iyi yapacağız. Bir lira fazla verecek paramız yok. Sabahtan akşama kadar futbolcuların maçlarını izliyoruz. Bakmadan, etmeden oyuncu alma dönemi geçmiştir. Bu, büyün kulüpler için geçerlidir." açıklamasını yaptı.

Yorumlar