keyboard_arrow_up BİST 115.147
keyboard_arrow_down USD 3,8097
keyboard_arrow_up EURO 4,6571
keyboard_arrow_down ALTIN 162,9366
İSTANBUL 12 °
20 Ocak 2018 Cumartesi
backspace
Az Önce Oldu © 2017 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.

Bağkur borç sorgulama hızlı ve pratik yolu

Bağkur Borç Sorgulama işlemini hızlı ve pratik bir şekilde yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. SGK Bağkur borcu öğrenme tüm detaylarıyla haberimizde...

Bağkur borç sorgulama hızlı ve pratik yolu
5 Ocak 2018 Cuma 10:56

Sigortası Bağkur olanlar borçları olup olmadığını merak ederken, 'Bağkur borç sorgulama nasıl yapılır' merak ediyorlar. Bu konuda iki seçeneğiniz var. Yani SGK kurumuna bağlı Bağkur borcunu sorgulama işlemi e-devlet sisteminden yapılıyor. SGK tarafından aktarılan bilgilere göre, Bağkur borç sorgulama, www.turkiye.gov.tr adresinden şu şekilde yapılıyor:

1) Herhangi bir PTT şubesinden e-devlet şifresi alın. Şifre ücretli olup ilk defa alınıyorsa 2TL'dir. İkinci alımda ücret 4 TL olacaktır. Edindiğiniz şifre ve T.C. kimlik numaranız ile e-Devlet sitesine giriş yapın.

2) Sayfanın sol tarafında yer alan “E-Hizmetler" seçeneğini tıklayıp, çıkan sayfada Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) kategorisinin altında yer alan seçeneklerden 4B Borç durumunu tercih edin.

3) İstenilen bilgileri girdikten sonra sorgula butonuna basarak işlemi tamamlayın.


BAĞKUR BORÇ SORGULAMA SAYFASINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

 

Yorumlar