4 Nisan 2018 reyting sonuçları-Diriliş Ertuğrul, Sen Anlat Karadeniz reyting sonuçları

4 Nisan 2018 Çarşamba reyting sonuçları açıklandı mı? Sen Anlat Karadeniz ve Diriliş Ertuğrul reyting sonuçları ne durumda?

4 Nisan 2018 reyting sonuçları-Diriliş Ertuğrul, Sen Anlat Karadeniz reyting sonuçları
Son Güncelleme: 8 Şubat 2019 Cuma 09:57
5 Nisan 2018 Perşembe 09:00

Yeni bölümleri ile 4 Nisan Çarşamba akşamları ekranlara gelen dizilerin reyting sonuçları merak ediliyor. 4 Nisan 2018 Çarşamba reyting sonuçları en çok ne izlendi? AB, Total ve ABC 1 sıralamasını sizlerle paylaşmak istiyoruz. Sen Anlat Karadeniz ve Diriliş Ertuğrul dizileri arasındaki yüksek rekabet bakalım bu hafta

Her hafta olduğu gibi bu hafta da en büyük rekabet Diriliş Ertuğrul ile Sen anlat Karadeniz dizileri arasında yaşanacak.  4 Nisan 2018 Çarşamba reyting sonuçlarında bakalım hangi dizi ve programlar ön plana çıkacak izleyip göreceğiz hep birlikte..

4 Nisan 2018 Çarşamba dizi ve programları:

1- Börü | Star TV
2- Sen Anlat Karadeniz | ATV
3- Diriliş Ertuğrul | TRT 1
4- Yaparsın Aşkım | Fox TV
5- Popstar 2018 | Kanal D
6- Güldür Güldür Show | Show TV

Önceki çarşamba reyting sonuçlarında Total grubunda 35,35 izlenme payı alarak birinciliğe yerleşen Sen Anlat Karadeniz’i, 29,23 izlenme payıyla Diriliş Ertuğrul takip etti. İki dizi arasındaki izlenme farkının giderek azalması Sen Anlat Karadeniz kan mı kaybediyor sorularına akıllara getirdi. Ayrıca Diriliş Ertuğrul AB ve ABC1 kulvarlarında birinciliği yine kimseye kaptırmadı. Diğer taraftan Sen Anlat Karadeniz özetinin 3. sırada yer alması da gerçekten büyük başarı. Star TV’de ekrana gelen yakın tarihte yaşanan askeri, politik ve siyasi sorunların tüm açıklığıyla işlendiği Börü en çok izlenen ilk 100 program içerisinde ilk 10’da yer almayı başarsa da yine de beklentileri karşılayamıyor. Şimdi izleyici kitlesi 4 nisan çarşamba reyting sonuçlarını heyecanla bekliyor.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 113.BÖLÜM FRAGMANI

Ertuğrul uç beyliği elinden alınınca, alplarla birlikte kaleyi terk etmişti. Obadan da uç beyliğine ait sancaklar Selçuklu askerleri tarafından sökülmüştü. Marya, Aydoğmuş tarafından salıverilmiş ve Köpek’in hizmetine girmişti. Günalp ise Köpek’in emriyle onun yanına gitmek üzere kaleden ayrılmış ve meydan Aydoğmuş’a kalmıştı. Köpek’in gazabına uğrayanlara ise, Taceddin Pervane de eklenmişti. Sultan ise tüm bunlar yüzünden anası Mahperi ile hesaplaşmıştı. Köpek, himayesine aldığı emirlerle sultanı artık neredeyse yok hükmünde bırakmıştı. Sultan ise tüm bunlar üzerine Köpek’in ölüm fermanını imzalamıştı. Ertuğrul ise, isyan hazırlığındaki beyleri yanlışlarından döndürmek için onların yanına varmıştı.

Köpek ise Günalp’ın körleşmiş sadakatini kullanarak, Günalp’ı beyleri ve Ertuğrul’u öldürmek üzere onların yanına göndermişti. Ertuğrul bir şekilde beyleri ikna etmiş, ancak yine de canlar yanmıştı. Nihayetinde ise Ertuğrul ve Günalp karşı karşıya gelmişti. Aslıhan ise Köpek’i öldürme niyetiyle tek başına saraya varmış ve bunu yapabilmeye fırsat bulmuştu. Aslıhan’ın ağır bir şekilde yaraladığı Köpek ölecek mi? Günalp, yaşanan bu hadiseyi öğrendiğinde nasıl bir hamle yapacak? Ertuğrul ve Günalp’ın karşı karşıya gelmeleri nereye varacak? Tekfur Kritos’un Ahmet’e vereceği yeni görev ne olacak? Ahmet ve Marya arasındaki gerilim tırmanacak mı? Yaşananların akabinde Kayı Obası’nın ahvali ne olacak?

SEN ANLAT KARADENİZ 11.BÖLÜM FRAGMANI

Mahkemenin şiddet uygulayan bir babaya velayet vermeyeceğini bilen Vedat, Nefes’in akli dengesinin yerinde olmadığını iddia eden bir dava dilekçesi hazırlamıştır. Böylece Nefes’in şiddet iddialarını uydurduğunu kanıtlamaya çalışacaktır. Berrak’ın verdiği ilaç yüzünden halüsinasyonlar gören Nefes, Tahir’in zoruyla psikolojik destek almaya başlar. Ancak bu süreçte duyduğu bir şey, Tahir’i delirtir. Artık onun için tek bir yol kalmıştır; Vedat’ı Karadeniz’e gömmek. Vedat’ı öldürmekle arasındaki tek engel ise inancıdır. Mustafa’nın Yiğit’i kurtarmasının yankılarının sürdüğü Kaleli Ailesi için bahar erken gelmiştir. Hiçbirinin Tahir’in delice planından haberi yoktur. Tahir herkesle sezdirmeden vedalaşır. Vedat’ı kaçıran Tahir cinayeti işleyecek midir? Tahir ve Nefes aşkı sonsuza kadar hapsolacak mıdır?

4 NİSAN 2018 ÇARŞAMBA REYTİNG SONUÇLARI

Yorumlar